Jestem po sensie czwartego sezonu. Nie będę spojlerowac, ale mogę powiedzieć, że wierni fani nie zawiodą się! Tylko kulminacja oczekiwań nastąpi w ostatnim odcinku.
P.S : Do ludzi rozumiejących francuski. Czy Morgane serio zwraca się do super gliny ciągle per pan czy to wymysł polskich tłumaczy? Bo trochę mnie to...
Jest to mój ulubiony serial ale ten 5 sezon jest chyba najsłabszy, może dlatego, że jak dla mnie Morgane jest takim koniem pociągowym całego serialu - oczywiście każdy członek tej ich ekipy wnosi odpowiedni wkład ale to jednak Morgane napędza ten serial.
A w tym 5 sezonie trochę jakby przybladła i dopiero w ostatnim...