PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663222}

That Winter, the Wind Blows

Geu Gyo-ool, Ba-lam-ee Boon-da
7,6 478
ocen
7,6 10 1 478
Geu Gyo ool, Ba lam ee Boon da
powrót do forum serialu Geu Gyo-ool, Ba-lam-ee Boon-da

Polecam bo naprawdę pieknie zrobiona drama. Zauwazyłam, że 16 odcinków to jest taki max, potem przeciągają, tutaj
wszystko pieknie rozłożone w czasie! Paczka chusteczek i oglądać!!!!

ocenił(a) serial na 8
Mizuki86

Właśnie zamierzam obejrzeć ;)

Mizuki86

Dołączę się i również powiem że polecam tą dramę. Bardzo dobrze dobrani główni aktorzy, ciekawy pomysł, każdy odcinek wciągający, a do ostatniego odcinka trzeba mieć nerwy ze stali, przepłakałam prawie całą godzinę. Generalnie należy ona do moich ulubionych dram, jedna z najlepszych jakie oglądałam.

użytkownik usunięty
julia90

Ja też się poryczałam. Byłam pewna że końcówka będzie podobna do innego filmu z tym samym aktorem.

Mizuki86

Pytanie... Ta drama się rozkręca czy po 10 odcinkach już jest "rozkręcona"? Bo mnie niestety jak na razie nic nie wciągnęło i trochę mnie męczy. Przez to nie bardzo rozumiem szumu (poza oczywiście sławą aktorów) w ogół niej.

Aigoo

jeżeli masz pytania odnośnie dram pomocne jest forum dokidoki.

ocenił(a) serial na 9
Aigoo

" w ogół niej" - wokół :))
Pzdr

ocenił(a) serial na 10
Mizuki86

Jestem świeżo po :) Ostatnie odcinki przeryczałam :(

Drama w mojej opinii - cudowna :) Niebanalna, cudownie zagrana historia o miłości i zmianach, jakie pod jej wpływem zachodzą w głównym bohaterze. Pełna cierpienia,ale dająca nadzieję i chwytająca za serce.

Obsada aktorska wspaniała - uważam, że drama została świetnie zagrana; byłam naprawdę poruszona :(

Pierwszy raz w koreańskiej dramie nie spotkałam się z idiotyczną rolą kolegi/przyjaciółki/sekretarza itp. , którzy mózg mają wielkości ziarenka piasku...Wiem, że te postaci specjalnie są tak przerysowane, ale miło było mieć taką odskocznię :) Nie było też charakteru, który jakoś specjalnie by mnie irytował - to również dość niespotykane w k-dramach :)

Świetnie zagrana rola przez Bum Kima - chłopie chylę czoła ;) I nieważne, jak dziwnie to zabrzmi, ale nie mogłam napatrzeć się na Hye-kyo Song ( główna postać żeńska ) - jaka ona jest śliczna !!!

Muzyka świetnie dobrana, choć głównie przewijały się niej 2 piosenki - mogę słuchać ich na okrągło :)

Oraz małe zapytanie do Was UWAGA MOŻLIWY SPOILER !!!

Chodzi mi to bardzo po głowie - mianowicie Moo-cheol Jo. Wiedział, że jego koniec jest bliski od jakiś 3 miesięcy - dziwnie zbiegło się to w czasie, kiedy dał właśnie 3 miesiące Soo Oh aby spłacił swój dług. Czy nie wydaje się Wam, że on wcale nie chciał zrobić mu krzywdy ( co w sumie udowodnił, bo kilka razy uratował du*ę Jin-seong-owi i Soo Oh ), tylko chciał mu dać czas na zmianę i "pokutę" ?

użytkownik usunięty
anetka71

Oczywiście, że nie chciał. W ten sposób życie Moo-cheol Jo także nabierało jakiejś wartości.

ocenił(a) serial na 9
anetka71

Umierajacy ludzie sa wielkoduszni, chca pozostawic po sobie dobre wspomnienia. Gdyby ten gangster byl zdrowy, glowny bohater zginalby.

ocenił(a) serial na 9
Mizuki86

Jedna z moich pierwszych dram i od razu jedna z najlepszych w historii jak sie okazalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones