PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791921}

Ghost Wars

5,9 1 709
ocen
5,9 10 1 1709
Ghost Wars
powrót do forum serialu Ghost Wars
ocenił(a) serial na 4
kepra

chyba miałeś na myśli skąd tak wysoka ocena, bo moim zdaniem i tak jest zawyżona, a odpowiedź jest prosta, bo to bardzo słaby serial...

użytkownik usunięty
Herushingu

noo, jak juz jestem po pierwszym odcinku to trudno sie nie zgodzic xd

ocenił(a) serial na 8
kepra

To niskobudżetowy serial, ale ma duszę. To nie kolejny marvelowski chłam z milionem efektów specjalnych. Też smuci mnie tak niska ocena, ale nie zaskakuje mnie to. Żyjemy w społeczności, gdzie seriale przy których trzeba myśleć, są skreślane. Podobna sytuacja z Blade Runner 47.

varcolac

zobacz na ranking filmwebu: są tam seriale przy których trzeba trochę mysleć i wymagają skupienia jak Prawo Ulicy, Peaky Blinders, Utopia, House of Cards, Narcos. jak spojrzysz na top100 to czy tam masz jakiś chłam? wyjątki jak Pingwiny z Madagaskaru.
i co to jest Blade Runner 47 ?

ocenił(a) serial na 8
_Bunuel_

Na szczęście nie kieruję się zachciankami innych ludzi i rankingi mnie nie interesują :)
Co do 47 wkradł się błąd. 49 :)

ocenił(a) serial na 7
varcolac

Ma dokładnie tak samo :) Wielu bym nawet nie zobaczyła, gdybym się kierowała innymi, a dla mnie były super. Tak jak się zdarza, że ludzie czymś się zachwycają, a ja nie daję rady.

_Bunuel_

Pingwiny to chłam niewymagający użycia mózgu?

Hmmmmm....

https://www.youtube.com/watch?v=CqPd_jzihyw

ocenił(a) serial na 8
_Bunuel_

a co te filmy niby mają z tym wspólnego zupełnie inny gatunek i tematyka porównywanie ich to jakieś nieporozumienie wolę niskobudżetówki z klimatem niż jeszcze jedną hamerykańską superprodukcję o politykach

kepra

niska ocena to efekt niskich not dawanych przez oceniających.

_Bunuel_

Wątpię.

ocenił(a) serial na 8
kepra

Jak dla mnie serial ma klimat.

ocenił(a) serial na 4
kepra

Ludzie mają różny gust, słaba ocena wynika z tego, że większość widocznie ma inny gust niż Ty ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones