PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842139}

Ghost in the Shell: SAC_2045

Kōkaku Kidōtai SAC_2045
6,0 524
oceny
6,0 10 1 524
Ghost in the Shell: SAC_2045
powrót do forum serialu Ghost in the Shell: SAC_2045

Kiszka z naiwną fabułą dla dzieci. Drętwe animacje jak z tych psychotycznych wieczorynek z grafiką komputerową. Brak pomysłu na konstrukcję historii - chyba nie mogli się zdecydować czy to ma być film czy serial.
Ciężko mi uwierzyć, że za produkcję odpowiadają ludzie z oryginalnego anime...
Kadry jak z gry komputerowej sprzed 10 lat.
Postaci przypominają manekiny bez wyrazu, muzyka tandetna jak z niektórych kreskówek na RTL7.
Nie ma tu żadnych plusów np w porównaniu z tego typu produkcją Altered Carbon.
Na Netflixie wszystkie tytuły odcinków w Capslocku xD Dotrwałem do 6 i już nie mogę.

ocenił(a) serial na 3
Kuba_16

Obejrzałem całość - nic nie tracisz. Marną muzykę i grafikę z bólem, ale bym zniósł. Niestety, historia jest naiwna, dodatkowo wraz z końcem sezonu urywa się w połowie wątku co sugeruje że ten gniot dostanie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

muzyka w anime przeważnie jest do bani, a zamiast grafiki komputerowej też wolałbym tradycyjną technikę (z drugiej strony czołówka klasycznego SAC była właśnie w takim stylu, więc czemu nie?), ale co do fabuły to się z wami zupełnie nie zgadzam. ja się dałem całkowicie wciągnąć. super też, że głosy podkładają te same osoby, co we wcześniejszym SAC.

ocenił(a) serial na 2
Kuba_16

Nie dałem rady wytrzymać pierwszego odcinka. Głownym powodem było zastąpienie muzyki Yoko Kano jakimś badziewiem. Mam wrażenie, że ten serial ma po prostu sprzedać markę w USA. Zupełnie nie trzyma klimatu. O rozterkach filozoficznych nie piszę, bo pierwszy odcinek, to za mało, żeby o tym wspominać, ale zupełnie nie widzę niczego, co mogłoby mnie wciągnąć w dalsze oglądanie.

ocenił(a) serial na 6
batwing

Są fajne ujęcia i ogolnie ładne obrazki ale te postacie się poruszają jak w jakiejś gierce sprzed 20 lat.

batwing

Myślę, że trafiłeś w samo sedno... ja też mam wrażenie, że całość została stworzona specjalnie na rynek amerykański. Nachalne reklamy, wszystko powiedziane wprost czyli przez dialogi bohaterów. Nic nie pozostaje dla wyobraźni. Styl animacji może się podobać lub nie... mi się nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones