PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103882}

Gigi

Dash!! Kappei
256
chce zobaczyć
Gigi
powrót do forum serialu Gigi

Gigi jest the best!!!

ocenił(a) serial na 10

Ja też jestem dzieckiem poloni 1 i z ogromna przyjemnością oglądałam ten serial, po za tym mogli by powtórzyć przezabawne przygody Gigi, pewnie nie jednemu z naszego pokolenia by się łezka w oku zakręcila;)"Niech żyją białe majteczki Anny"hehe Pozdro dla wszystkich fanów tego serialu!!!

patapati

Hej Patapatko! Wlasnie wszedlem na ta strone bo szukalem czego kolwiek o gigi w googlach i wbilo mnie tutaj. fajnie ze sa jeszcze tacy co maja sentymenty szczegolnie do bajek z dawnej polonii 1 (bo teraz to jeden kicz i same reklamy z sexshopow). nie moge sie nadziwic ze sa w tym gronie dziewczyny bo te zawsze sie wkurzaja na facetow za kreskowki. a ja poprostu to lubie i kropka. naprawde sie ciesze ze jestescie dziewczyny bo juz tracilem nadzieje ze sa jakies normalne kobiety dla ktorych kreskowka to tez film i tez forma rozywki. kurde ale fajnie. Świry z was pozytywne... hejka! Patapati napisz cos do mnie na gg:11169292. jupiiii

ocenił(a) serial na 10
patapati

Kilka odcinków PL wrzucono na youtube, anime dalej zabawne a białe majteczki to moc z którą wykorzystuje Gigi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones