PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103882}

Gigi

Dash!! Kappei
256
chce zobaczyć
Gigi
powrót do forum serialu Gigi

Kochałem tą bajkę

ocenił(a) serial na 10

pamiętam jak byłem mały to zachwycałem się Gigim. był taki odcinek, w którym grał w ping ponga, jego przeciwnik uderzył tak mocno, że piłeczka rozbiła się na tysiące części, Gigi zerknął na białe majteczki i odbił wszystkie:) To były dobre czasy. Polonia 1 tsubasa, yattaman, kapitan daimos, tygrysia maska i te sprawy:)

ocenił(a) serial na 10
lundgrindell

Dużo wcześniej był odcinek gdy jego przeciwnik od koszykówki rzucał tak mocno piłką że ta dosłownie wbijała się w ścianę :D

ocenił(a) serial na 8
Rinzler

(SPOILERY)
Takie akcje w "Gigim" to normalka. W jednym odcinku ("Tajemnica Shelley") grał z zawodnikiem udającym dziewczynę i używającym do gry swojego lepkiego potu (?!) w innym ("Zemsta Salomona") w czasie meczu koszykówki objawił się mu wielki złoty Jezus (!!!). Po tych scenach zbierałem zęby z podłogi. Na razie jestem na odcinku 47 i czuję, że to anime jeszcze nie raz mnie zaskoczy :)

ocenił(a) serial na 10
lundgrindell

Pamiętam ten odcinek !! :D

To były naprawde dobre czasy. Niezły był też motyw gadającego złośliwego psa wielkiego wroga Gigi :)))

lundgrindell

dobrą macie pamięć. Ja pamiętam tylko białe majtki motywacyjne Anny : )

ocenił(a) serial na 8
zonk_2

Ja też jestem z tego pokolenia, ale Gigi odkryłem dopiero po latach. Z reguły późno wracałem z podstawówki - tak, że łapałem się na Tsubasę i Yattamana. Gigi mnie ominął. Dziś wiem, że dużo straciłem. :D Klawe anime.

lundgrindell

Ja nigdy nie mogę zapomnieć sceny jak ukrył się w szafce, a potem rozkładał się jak daimos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones