PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678544}

Silver Spoon

Gin no Saji
7,8 583
oceny
7,8 10 1 583
Gin no Saji
powrót do forum serialu Gin no Saji

warto zobaczyć?

ocenił(a) serial na 7

*jak w tytule*

ocenił(a) serial na 9
Fitu

Jak najbardziej. Oglądam w tym sezonie jakieś 11 serii na bieżąco i jest to moje ulubione anime na równi z Kamisama no Inai Nichiyoubi. Można się świetnie zrelaksować, pośmiać a i czasami zastanowić nad sobą ;)

ocenił(a) serial na 6
AnitaBlake

otóż to. W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Jest inne od wszystkich i mi bardzo odpowiada :) Kamisama no Inai Nichiyoubi również oglądam i też je lubię :D

ocenił(a) serial na 10
Fitu

Zdecydowanie warto, jak dla Ciebie koleżanko będzie podejrzewam jakieś 8/10 (wręcz idę o zakład że te okolice) ale to chyba całkiem nieźle? Nie będę się tu powtarzał, swoją przydługą opinię postawiłem w nowym temacie. Wniosek końcowy mogę jednak podsumować prosto, jako dawno nie widziany zachwyt, to jedno z najlepszych anime jakie oglądałem (a oglądałem od czorta) :)

Fitu

A jak sie ma do FMA?

ocenił(a) serial na 9
hemoroiderus_pierwszy

Zasada równorzędnej wymian też znajduje odzwierciedlenie na roli, jak sobie zapracujesz taki plon będziesz zbierać ;D

ocenił(a) serial na 8
hemoroiderus_pierwszy

trochę kreska,humor i osoba Pani Arakawy łączy te dwa tytuł. wystarczy. Świetny tytuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones