Glee (2009-2015)
Glee: Sezon 2 Glee Sezon 2, Odcinek 2
Odcinek Glee (2009-2015)

Britney/Brittany

44m
8,7 1 848
ocen
8,7 10 1 1848
Glee
powrót do forum s2e2

Nie rozumiem co odrażającego wg Sue stało sie w bibliotece, może ktoś podpowie? Nie czaję nic poza tym że Jacob był nagi... A, i słyszymy w tej scenie wyraźne "Thank you" Rachel, więc proszę nie mówić że Jacob był tam sam ;p

ocenił(a) serial na 10
_Tymon_

Może to, że się masturbował?

VisitorQ

VisitorQ ma racje. On się masturbowała i Sue go przyłapała. A póżniej siedział goły u niej w gabinecie.

VisitorQ

jak już pisałem, słyszymy w tej scenie wyraźne "Thank you" Rachel więc taką opcję od razu odrzuciłem, sensowne, nie?
chyba że zakładacie jej towarzystwo ;/

ocenił(a) serial na 10
_Tymon_

Dokładnie nie pamiętam tej sceny a nie chce mi się szukać płyty i włączać, ale z tego co pamiętam to masturbował się pod jej zdjęcie tudzież jakiś filmik z nią i powiedział w tym czasie: "Thank you Rachel". I tyle. Nie wiem co tu jeszcze jest do wyjaśnienia.

VisitorQ

źle, nie "Thank you Rachel" tylko "Thank you" Rachel, "Thank you" [powiedziane przez] Rachel, co znaczy że Rachel to powiedziała. ostatecznie przyjmę wersję z filmem, no niech już będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones