PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 195
ocen
7,0 10 1 13195
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

Jestem na 3 sezonie, a Styles ma dopiero drugą parę spodni chyba ;)

ocenił(a) serial na 9
markac

Hahaha, cudne spostrzeżenie! Jakoś mi to umknęło mimo, że jasne marmurkowe dżinsy są dla mnie jak znak firmowy tego serialu :)

markac

Gadacie tam gupoty :P On po prostu lubi jeden model jak np ja Wrangler mod.texas :P:) gość kupuje zawsze te same a reszta twierdzi że nie zmienia :P

markac

a który facet ama więcej, dwie szt. spodni, 2 szt. butów i styka, to teraz masz erę rurkowców co walą sweet foty na siłce

markac

Columbo chodził non stop w jednych i dobrze. Trzeba być pierdołą saską żeby zwracać uwagę na takie bzdury. Albo pedałem noszącym codziennie inne fatałaszki.

użytkownik usunięty
markac

Peter Griffin też chodzi od 20 lat w tej samej białej koszuli i zielonych gaciach i co? Nic.

ocenił(a) serial na 8
markac

Przy okazji spodni - Jake nigdy nie ma paska.

markac

Gdzie znalazłeś cały 1 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
markac

Podobne ciapate spodnie, bo chyba o nich piszesz, też miałem w tych latach, kiedy nagrywany był film. Ciekawe, czy można jeszcze takie kupić.

ocenił(a) serial na 8
lachus77

Aktualnie powtarzam sobie pierwszy sezon, który jest emitowany na TV 4 i Jake jest ubrany w garnitury. Wygląda super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones