PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733514}

Glitch

6,6 6 865
ocen
6,6 10 1 6865
Glitch
powrót do forum serialu Glitch

Przecież ta końcówka aż się prosi o kontynuację...

ocenił(a) serial na 8
Ashganka

Jesienią, ponieważ wtedy może zgromadzić najwięcej widzów i, co najważniejsze, większość przychodów z reklam. Oznacza to, że możemy oczekiwać, że 3 sezon pojawi się na kanale ABC w Australii we wrześniu / październiku, a następnie pojawi się na Netflix w październiku 2018 lub grudniu 2018 roku. :]

ocenił(a) serial na 9
cosma

Niestety nie ma jeszcze 3 sezonu a tak bardzo czekam bo serial jest mega dobry. Chyba nawet na 3 sezon się nie zapowiada .

ocenił(a) serial na 7
ewula811

Sezon 3 w 2019 -> http://filmozercy.com/wpis/netflix-zamawia-trzeci-sezon-serialu-glitch

ocenił(a) serial na 9
lcf66

Dziękuje za wiadomość , bardzo mnie to cieszy.

ocenił(a) serial na 10
ewula811

25 września będzie premiera 3 sezonu !!!!!

ocenił(a) serial na 9
JotN

Super ! Pewnie obejrzę w jeden dzień bo bardzo wciągający .

ocenił(a) serial na 7
JotN

Wow... Super :)

JotN

Już była premiera w ABC, wszystkie odcinki są dostępne, część z napisami. Sezon dość dobry mi się bardzo podobał, a finał zakończył wszystkie wątki. Szkoda, tylko , że poszli na łatwiznę w niektórych wątkach wprowadzonych w 3 sezonie i w poprzednim.

ocenił(a) serial na 10
piotrek9625

Dobrze wiedzieć, ale czekam
Na premierę netflixowa :D

ocenił(a) serial na 8
JotN

Zawsze premiery w Polsce wchodzą o 9 rano. Można już obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
krawiec2111

Dzięki ale jestem
W
Robocie do 19 a pakiet mi się kończy wiec
Muszę wytrzymac jeszcze trochę. Już się nie mogę doczekać

ocenił(a) serial na 10
ewula811

Oglądasz Już ?

ocenił(a) serial na 9
JotN

W sobotę wolny dzień to będę oglądać , takie miłe zakończenie tygodnia :)

ocenił(a) serial na 8
JotN

Nie wiem jak wy, ale ja już po obejrzeniu 3. sezonu mam straszny niedosyt, bo poszli na łatwiznę i zakończyli serial w sposób do bólu przewidywalny. Niby ostatni sezon, a zostawił parę rzeczy niedopowiedzianych... No cóż, 2 pierwsze sezony były lepsze.

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

A według mnie powinno skończyć się tak jak się skończyło.

lcf66

Hm. Jestem po. Nie wiem czy jestem zadowolony. Wiele spraw zostało niedopowiedzianych. Ale trzeba generalnie przyznać, że mimo iż serial wciągający to fabuła lekko dziurawa była od początku. Końcówka ... nie wiem sam. Poza tym porządnie raziła mnie nieścisłość dat. Ja wiem jest 2019. Ale zgodnie z fabuła powinien być nadal 2015. Fabuła toczy się na przestrzeni kilku tygodni. Wiemy że Kate zmarła 2 lata przed odrodzeniem i nawet w sezonie trzecim mówi że to było w 2013. A tu jeb 2019 nagle.

felis5

Niepotrzebnie czepiasz sie dat. To zaden problem.

Dla mnie serial swietny, po 2 odcinkach 3 sezonu myslalam ze bedzie sezon 4. Sezon 3 byl troszke przewidywalny, nudny, ale byly ciekawe momenty, do konca nie bylo pewne, co sie z nimi stanie.
Ostatnie minuty wywolaly u mnie straszny placz.
Strasznie bylo mi zal Jamesa i calej ekipy, Chrisa i corki Jamesa i Sarah -Nii czy jak to sie odmienia, kiedy stali na cmentarzu. Szkoda bo mogli miec ciekawe zycie. Niby scenariusz jak w wielu science fiction, temat popularny a jednak tak dobrze zagrali, to bylo naprawde fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones