PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 026
ocen
8,4 10 1 31026
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Rewelacja

ocenił(a) serial na 10

Doskonały serial.
Aktorsko pierwszorzędny.

A ostatnie 2 odcinki to majstersztyk.

Obok Narcos to dla mnie drugi serial jaki obejrzałem w 2015, który mnie tak ujął.

Gorąco polecam.

ocenił(a) serial na 10
wally_walter

wally za myslenie mi nikt płacić nie musi ale widac u ciebie żadna kwota i tak nie przyniosłaby poprawa a patrząc na to co odpisałeś na zadane pytanie jak wygląda włoska mafia widać, że goowno wiesz i o zyciu w Polsce jak i o włoskiej mafii. Ale widać, że życie w krainie zwidów ci pasuje więc bujaj sobie tak dalej w obłokach.

kulten

Nie wiesz co to patriotyzm więc nie pouczaj mnie tu o takich rzeczach. Co do Smoleńska to film trzeba zobaczyć żeby oceniać chociaż resortowe dzieci chowane w lewackiej propagandzie uważają co innego. Zacznij myśleć samodzielnie a może kiedyś odkryjesz w życiu Prawdę.

ocenił(a) serial na 9
wally_walter

Film "Smoleńsk" stanowi element cynicznej gry politycznej mającej na celu mobilizowanie żelaznego elektoratu partii rządzącej, ale jak widać nie rozumiesz podstawowych mechanizmów którymi rządzi się świat polityki;)

ocenił(a) serial na 10
wally_walter

wally_walter sam jesteś lewak a patriota z ciebie taki jak i katolik czyli tylko na pokaz. Bo co to za patriota, który ma 0 pod czerepem skoro nawet nie dostrzega w smoleńsku politycznej propagandy dla najbardziej naiwnych ciemnych mas społeczeństwa.

ocenił(a) serial na 7
kulten

Mam punkt odniesienia w postaci: Narcos, Rodzina Soprano, Breaking Bad i kilku innych seriali dlatego nie zdecyduję się na tak wysoką oceną jak Założyciel tematu Ale jest dobrze, mocne 7. I czekam na kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 9
kulten

Jak na serial który jest w top 20 to Gomorra jest dla mnie wielkim rozczarowaniem.

ocenił(a) serial na 9
Ergath

Po odwiedzeniu forum "Rzymu", zaglądam tutaj i widzę że kolega nie przepada za dramatami historycznymi czy kryminalnymi. Za to lubi prowokować.

ocenił(a) serial na 9
savino

Zwłaszcza, że według statystyk filwebu najczęściej oglądane przeze mnie seriale to dramaty kryminalne (9), dramaty historyczne (6) i dramaty (5) i pisałem ten komentarz po pierwszym bardzo przeciętnym sezonie Gamorry i oceniłem go na 9 bo kolejne sezony mi się spodobały. A w dodatku oceniłem Gamorre na taką samą ocene co ty ale jak na top 20 to dla mnie zdecydowanie za mało. A serial Rzym i tak bardzo wysoko oceniłem ale że mi się nie podobał i nie spuszczam się nad nim tak jak ty i mam inne zdanie to już prowokacja? No co do mnie w ogóle piszesz jak gadasz takie głupoty?

ocenił(a) serial na 8
kulten

dla mnie nierówny, sa odcinki bardzo dobre ale sa tez calkiem przeciętne. Wlasnie skonczylem 3 sezon i nasuwają mi się dwie myśli, gdzie jest policja i czy w ogole cos robi? wszędzie zostawiają swoje odciski palcow, w samochodach, na miejscach zbrodni itd. a po drugie to w większości jest zbyt patetyczne, wygłaszane co chwila przemowy przez kolejnych gangsterow brzmia mało wiarygodnie
tak poza tym to serial do zobaczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones