Gomorra (2014-2021)
Gomorra: Sezon 4 Gomorra Sezon 4, Odcinek 9
Odcinek Gomorra (2014-2021)

Odcinek 9

43m
8,3 280
ocen
8,3 10 1 280
Gomorra
powrót do forum s4e9

nurtuje mnie jedna kwestia, czemu jest oddzielna scena, w której Gernnaro opluwa grób Valeria? to wszystko przez to, że mysli, że chciał zdradzić Enzo, a przez to również Patricie? (w sensie popsucia sojuszu)
czy coś mi umyka?

ocenił(a) serial na 10
pawek_p

Dawno oglądałam serial, ale czy to nie było związane z tym, że Valerio się przyczynił do śmierci Ciro?

ocenił(a) serial na 10
LadyLannister

Tak, grubas po prostu zapomniał, że sam narobił syfu mordując siostrę Enzo.

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Dzięki. Ogladam 4 sezon po roku od momentu premiery, a więc minęło kilka lat od sezonu 3. Nie pamięta się wszystkiego...

ocenił(a) serial na 9
pawek_p

Jeszcze jedno pytanie - skąd Gennaro wiedział, gdzie znaleźć Patrizie, gdy ta była przetrzymywana przez policję nad morzem?


W jednej scenie do pokoju wchodzi policjant, mówi Patrizii, że mąż ma Zeznawać i dołączy do niej. Za chwilę jest scena, gdzie Gennaro likwiduje "ojca" Levante. I w następnej scenie praktycznie wchodzą już po nich zabierając ich na lotnisko.. 

ocenił(a) serial na 9
pawek_p

Zapewne Gennaro namówił / zmusił wąsatego, aby ten również poszedł zeznawać. Wiedział, że wtedy go wywiozą tam, gdzie jest Patrizia. Ktoś czekał najwidoczniej pod komisariatem (czy tam innym miejscem, gdzie wąsaty zeznawał) i śledzili auto, w którym wąsaty został przewieziony. Ewentualnie mógł mieć np. zegarek z nadajnikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones