Gotham (2014-2019)
Gotham: Sezon 1 Gotham Sezon 1, Odcinek 21
Odcinek Gotham (2014-2019)

Między młotem i kowadłem

The Anvil or the Hammer 44m
8,2 992
oceny
8,2 10 1 992
Gotham
powrót do forum s1e21

S01E21

ocenił(a) serial na 10

Odcinek lepszy od poprzednich, ale widać, że serial w ostatnich odcinkach zmniejszył tempo. Miejmy nadzieje, że przed finałem, bo ten zapowiada się epicko :D Na - uratowanie barbary ;( widać, że cobblepot i jim już kolegami nie są. Mocne 8/10 za budowanie atmosfery przed finałem.

ocenił(a) serial na 10
HELLBOOOY

To był finał serii

ocenił(a) serial na 10
HELLBOOOY

Ja osobiście liczyłem na bardziej epickie pozbycie się Ogra (?) Myślałem, że Jim jeszcze czasem wróci do Barbary. Chwała Bogu, że tego nie zrobił :) 9/10 za końcówkę. Pingwin rządzi !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
HELLBOOOY

Fakt zmniejszyli tempo, ale i tak jest świetnie. W sumie to nie wiem jak opisać ten odcinek, bo w głowie cały czas mam wyraz twarzy Barbary u jej rodziców ;D Nigma był zabawny jak dla mnie (tak wiem mam dziwne poczucie humoru). O Oswaldzie ciężko coś powiedzieć, bo były z nim tylko wstawki. Bruce, jakoś nastawiłam się pozytywniej do tej postaci. Nie wkurza tak bardzo, choć wydaje mi się, że ta postać miała być denerwująca. Fish jakoś nie ma, i to już 2 odcinki. No to jak dla mnie 8/10

ocenił(a) serial na 7
HELLBOOOY

Nygma, elegancko, od razu widać, że zabicie go nie spraliżowało i nie chodził przestraszony i jeszcze miał ochotę na łamigówki :D każdy wie do czego to zaprowadzi :)

Pingwin. no chyba nie muszę mówić, że to zostało po mistrzowsku rozegrane.

Bruce i Lucius Fox, rozmowa conajmniej symboliczna :) Do tego te słowa, że Ojciec Bruce'a nie pokazywał swojej prawdziwej natury, no kurde, podobało mi się to. Tak jakby Stary Wayne był Batmanem :D bo jak wiadomo w 22 odcinku Bruce z Alfredem znajdą Batcave, także zobaczymy co tam będzie :)


HELLBOOOY

Odcinek trochę słabszy niż poprzedni. Pingwin miał wielkiego fuksa że Marone i Falcone uwierzyli w takie bzdury. Nygma przez cały odcinek tylko zacierał ślady, a Panicz Bruce dostał porządną lekcję, oj Selena musi się jeszcze dużo nauczyć o złodziejskim fachu. Samo poszukiwanie Barbary (oj jak ona wkurzała w tym odcinku) i zakończenie wątku z seryjnym zabójcą mało ciekawe. Niestety epizod jak cały sezon stoi w miejscu.

Moja ocena 3,7/6

ocenił(a) serial na 8
HELLBOOOY

Bardzo dobry odcinek, ma ode mnie mocną ósemkę. To w jaki sposób Ogre załatwił rodziców Barbary i ich upozowanie, było niesamowite. Zapewne nieraz upokarzana Barbara miała mordercze myśli, ciekawe jak teraz się pozbiera.

Pingwin wymyślił podstęp stary jak świat, żeby nasłać Maroniego i Falcone na siebie. Kiedy dwie strony tak bardzo sobie nie ufają, jest możliwe ich szybkie skłócenie. Oswald 'wyrasta' na poważnego gracza, tak samo jak Nygma, który zasmakował w zbrodni, jak w czaewonym miąższu arbuzów;)

Jim i Bullock jak zwykle na wysokim poziomie, między nimi są dobre dialogi, podobało mi się, jak Bullock poszedł sprawdzać pączki z wylukrowanym swoim imieniem.

Wiele osób zarzuca za szybkie zakończenie wątku seryjnego mordercy, ale pamiętajmy, że za dużo i za długo ciągniętych wątków pobocznych nie może być, bo odwracałyby uwage od głównych postaci i przenosiły punkt ciężkości nie tam gdzie być powinien, Dobrze, że Bruce i Selina ponieśli porażkę, bo wykradzenie klucza było grubymi nićmi szyte, teraz Bruce ma pokazane inne oblicze swojego ojca i ma nad czym myśleć.
Czekam na mocny finał 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
HELLBOOOY

Jak dla mnie odcinek lepszy niż poprzedni.
Ciekawe zagranie Ogra w stosunku do Barbary (i ten moment kiedy ona zemdlała xD) + scenarzyści zdecydowanie postanowili zrobić gotham'owską wersję 50 twarzy Greya. Co jak co, ale mogli w końcu uśmiercić Baśkę, ciekawe jak sobie teraz biedna poradzi.

Nygma cały czas kombinował jak by tu pozbyć się ciała, a ten pomysł z liścikiem do panny Kringle był ciekawy ("

Bullock jak zawsze świetny, podobała mi się scena w klubie i także ta jak poszedł sprawdzać pączki.

Selina musi się jeszcze wiele nauczyć, Bruce miał przesrane ale i też ma teraz nad czym myśleć. Ojciec nie pokazywał prawdziwego siebie... I oby w następnym odcinku znaleźli Jaskinię.

Pingwin jak zwykle mistrz :D Oj, będzie się działo.

ocenił(a) serial na 8
HELLBOOOY

odcinek dobry , zaskoczyła mnie Barbara bo myślałem że każe zabić Jima albo jego laskę u tu rodzice i się ich pozbyła i odziedziczy wszystko po nich

pingwin extra nieźle to sobie wykombinował

ostatni odcinek zapowiada się dobrze po za jednym, FISH! czy ona nie może zdechnąć

ocenił(a) serial na 9
panteraworange

Może zdechnie w następnym odcinku xD Podobno ma jej nie być w 2 sezonie

ocenił(a) serial na 8
CallMeKills

oby zdechła i załatwił ją pingwin :D

HELLBOOOY

Cisza przed burzą ALE za to JAKA! Świetny odcinek i już nie mogę doczekać się finału serialu "Gotham" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones