SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Gotham

2014 - 2019
43 min.
7,6 35 337
ocen
7,6 10 1 35337
18 389
chce zobaczyć
5,7 3
oceny krytyków
Komisarz James Gordon poszukuje sprawców morderstwa zamożnego małżeństwa. Więcej Mniej
Gotham zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

świat

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy oraz 47  nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Gotham
Zwiastun nr 1 2:06
Gotham
Spot nr 3 0:32
Gotham
Spot nr 2 1:02
Stacja FOX ogłosiła oficjalnie, że serial [b]"[serial=706905]Gotham[/serial]"[/b] trafi na ekrany telewizorów z co najmniej 13 odcinkami. Z tej okazji zaprezentowany pierwszy pełen zwiastun. Bohaterem serialu jest Jim Gordon. Całość opowie o wydarzeniach, które doprowadziły do narodzin Batmana i całej armii jego sojuszników i przeciwników. 2014-05-06T08:41:19 https://fwcdn.pl/webv/33/98/33398/gotham.33398.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/105/706905/official_extended_trailer___gotham___fox_broadcasting.vp9.720p.webm

James Gordon (Ben McKenzie) rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz ze partnerem Harveyem Bullockiem (Donal Logue) otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa. Gdy dociera na miejsce zbrodni, detektyw poznaje nastoletniego syna ofiar Bruce’a Wayne'a (David Mazouz) będącego światkiem zdarzenia. WstrząśniętyJames Gordon (Ben McKenzie) rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz ze partnerem Harveyem Bullockiem (Donal Logue) otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa. Gdy dociera na miejsce zbrodni, detektyw poznaje nastoletniego syna ofiar Bruce’a Wayne'a (David Mazouz) będącego światkiem zdarzenia. Wstrząśnięty sytuacją chłopca James decyduje się za wszelką cenę odnaleźć mordercę jego rodziców.

na podstawie
Bob Kane (postacie) /
studio
DC Comics / Primrose Hill Productions / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Gotham
inne tytuły
Gotham: Rise of the Villains Wielka Brytania
Gotham: Wrath of the Villains Wielka Brytania
Więcej...
W odcinku pilotażowym (1x01), kiedy Barbara Kean (Erin Richards) i Renee Montoya (Victoria Cartagena) rozmawiają ze sobą w mieszkaniu Barbary, w pewnym momencie Barbara nazywa Renne "Victorią".
Zdjęcia do serialu kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Niby serial jest o młodym Gordonie (Ben McKenzie), który niczym Eliot Ness staje do nierównej walki w świecie przepełnionym zgnilizną i korupcją. W mieście, w którym nie ma miejsca dla prawych ludzi. Uważam jednak, że serial, jak jego tytuł wskazuje, jest o Gotham. O tym jak, to miasto stało się miejscem, w którym Batman musiał zaistnieć. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych