Gotham (2014-2019)
Gotham: Sezon 2 Gotham Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Gotham (2014-2019)

I tak źle...

Damned If You Do 45m
8,0 943
oceny
8,0 10 1 943
Gotham
powrót do forum s2e1

S02E01

ocenił(a) serial na 6

Czy tylko ja przez cały odcinek widziałem, jak twórcy parodiują samych siebie i co chwilę zadawałem sobie pytanie: co tu się k***a dzieje? O.o

ocenił(a) serial na 10
animagus

Ja zauważyłam ciągłe powtarzanie "Screw it" (walić/pieprzyć to), ale tak to odcinek nie był zły

ocenił(a) serial na 6
The_Joker_Mr_J

Odcinek miał jeden plus. Jeden. Zapowiada się, że w tym sezonie dostaniemy więcej rudzielca.

animagus

Z jednej strony to dobrze, chce się oglądać więcej potencjalnego/oficjalnego Jokera, jednak zastanawiam się jak jego zbytnia aktywność, zaangażowanie w akcje przeniesie się na przyszłość, gdzie teoretycznie nikt go nie zna, nie wiedzą kim jest. Jak widać twórcy chcą stworzyć coś nowego, "znanego" Jokera.

The_Joker_Mr_J

http://www.filmweb.pl/serial/Gotham-2014-706905/discussion/Kto+lepszy+w+roli+Gor dona+Tom+Hardy,2689124

ocenił(a) serial na 8
animagus

Chyba tylko ty ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
animagus

No dla mnie odcinek był strasznie słaby, ale spoko, 1 odcinek 1 sezonu też był mega słaby :P

ocenił(a) serial na 7
animagus

a ja mam pytanie do poprzedniego sezonu, bo jakoś nie pamiętam. dlaczego Gordon został zdegradowany, a jego współtowarzysz zrezygnował?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
animagus

Jak dla mnie odcinek spoko i postać Jeroma bardzo mi się podoba a co do jego zbytniej aktywności to cóż być może w dalszej przyszłości zniknie na trochę, zmieni się nie do poznania zmieni tożsamość i tak nikt nie pokojarzy go z Jeromem ale to tylko jedna z hipotez co do pytania litmanema to jak się nie mylę Gordon i Bulock wywlekli na światło dzienne tajemnicę Loeba z jego córką za co ten w odwecie zdegradował Gordona a Bulock sam odszedł, Gordon już wcześniej został zdegradowany za to, ze sprzeciwił się Leobowi i prowadził sprawę z Ogre wtedy zdegradował go do roli strażnika Arkham a po akcji z cóką na krawężnika.

ocenił(a) serial na 6
animagus

Dobija mnie ten spowiadający się przed dzieciakiem Gordon i jeszcze jak ten dzieciak go dodatkowo poucza i daje mu rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones