Gotham (2014-2019)
Gotham: Sezon 2 Gotham Sezon 2, Odcinek 18
Odcinek Gotham (2014-2019)

Filozof

Pinewood 42m
8,1 659
ocen
8,1 10 1 659
Gotham
powrót do forum s2e18

Barbaro, jakie zaskoczenie! Energię do prześladowania Jima wykorzystałaś po to, by mu pomóc. Jak długo utrzyma się taki stan rzeczy? Pewnie do tej pory, kiedy znów pojawi się Lee. Ona nie będzie zadowolona z takiego obrotu spraw.

Podoba mi się, że coraz częściej jesteśmy częstowani tajemnicami Thomasa Wayne'a i efektów jego poczynań. Począwszy od projektu Pinewood, po przyjaźn z Hugo Strangem - uroczo wyglądali na tym zdjęciu drużynowym z krykieta :D

W Arkham dzieje się, oj dzieje. Mr Freeze znów się pojawił, a to dobrze, bo tęskniłam za tą postacią! Na pewno Gallavan(lub może od teraz Azrael - trochę żydowsko mi jedzie ta ksywka) chętnie odwiedzi siostrę i Butcha ;) Wpie.rdol wyczuwam, albo ktoś będzie na tyle zdolny, by zmanipulować Theo i skierować jego wielką furię na kogoś innego.

Podobał mi się Bruce w tym odcinku, zwłaszcza w scenie gdy się wku.rwił dowiedziawszy się, że Hugo Strange to ''Philosopher''. Dało się poczuć w nim Batmana :)

Minusem odcinka był brak Pingwina i Eda.. Hopefully pojawią się za tydzień, pozostaje tylko czekać :)

ocenił(a) serial na 7
emmeline37

fakt fajny odcinek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones