PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 764
oceny
7,7 10 1 115764
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

no no, nie powiem, jestem dopiero na trzecim sezonie, a tu z niepozornej, cichej ulicy z samymi miłymi sąsiadami zrodziły się już dwa podpalenia, kilka morderstw, od cholery zdrad i innych patologicznych zachowań. Niby tylko jedna ulica, a przestępczość wyższa niż w Baltimore z "The Wire", średnio co miesiąc odwiedza ich policja. Ładnie ładnie.
Do samego serialu nic nie mam, fajnie się go ogląda, ale trochę z tym przesadzają ;)

Pauleta

Jeden z bardziej "krwawych" seriali z USA: 57 postaci uśmierconych w ciągu 8 sezonów.

ocenił(a) serial na 10
Pauleta

No jadą ostro z tym wszystkim, ale jakby było mniej może serial byłby nudniejszy? Nie wiem, jak dla mnie to ja mogłabym oglądać ten serial jak by tylko siedziały i rozmawiały tak go uwielbiam :).

ocenił(a) serial na 7
kindzia160294

W "Sex and the City" obyło się bez bodaj żadnego morderstwa przez cały serial, więc się da, a nudne nie było. Mnie też to odpowiada, fajnie się ogląda, ale czasem odnoszę wrażenie, że przesadzają. Teraz każda nowa postać co wchodzi do serialu mam wrażenie, że będzie albo seryjnym mordercą albo jakimś innym zwyrodnialcem, a już bankowo kogoś zamorduje. Jak np. ten dentysta, niby miły miły, a tu pyk po kilku odcinkach wyszło szydło z worka.

ocenił(a) serial na 10
Pauleta

Taki serial :)..

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

I tak jest niezły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Mag26

Jest najlepszy ze wszystkich :)...

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

U mnie jest na 3 miejscu z moich ulubionych seriali

ocenił(a) serial na 10
Mag26

A jakie jest pierwsze i drugie miejsce? :)

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

Obejrzyj mój profil! :-)

ocenił(a) serial na 10
Mag26

No oglądam właśnie, i chyba też sie skusze na te seriale, wyglądają na ciekawe :). Tylko jak skończe albo będę na bierząco ze swoimi bo mam chyba z 7 seriali "napoczętych" :*...

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

Właśnie skończyłam oglądać wszystkie swoje seriale i muszę czegoś poszukać. Może jest coś szczególnie warte uwagi? Jak zaczniesz oglądać jakiś serial z mojej listy, to daj znać, jak oceniasz.

ocenił(a) serial na 10
Mag26

Możesz obejrzeć mój profil :D Ale powiem Ci jak dla mnie to Gotowe na wszystko,Dr.House, Pogoda na miłość jest super, ale od początku na pewno Cię zniechęci tak jak i mnie ale nie przestałam oglądać i dzięki Bogu bo później z sezonu na sezon jest coraz lepiej, tylko on ma 9 sezonów :). Oglądam także Pokojówki z Beverly Hills,The walking dead, Glee, Słodkie kłamstewka, Chicago Fire, Pod kopułą kończe pierwszy sezon, też nieźle się dzieje i oczywiście Chirurdzy zakochałam się w tym serialu, chodź też teraz niedlugo bd 11 sezon ja będę oglądać 7 właśnie :). A z tego co jeszcze oglądałam to Plotkara, 90210, Beverly Hills 90210, Seks w wielkim mieście, jeszcze mam "napoczętych" Lostów ale jakoś nie spieszy mi się żeby do nich wrócić :D...

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

Dzięki, to mam z czego wybierać :-D

ocenił(a) serial na 10
Mag26

No masz :). Możesz też mi dać znać co będziesz najpierw oglądać :).

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

Rany, daj mi czas do niedzieli, bo aktualnie wygrzewam się na plaży B-), ale obstawiam że pogodę na życie (o ile to nie jest serial polski, nie cierpię ich!!!)

ocenił(a) serial na 10
Mag26

Pogoda na miłość!! :D O to mamy coś wspólnego, też nie przepadam za Polskimi serialami ,filmami bardziej, tylko te stare lubię typu "Kogel-mogel" itp :).

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

Jedyne polskie filmy, które trawię to właśnie kogiel-mogiel i vinci. Najbardziej lubię filmy i seriale amerykańskie, australijskie. Co do gotowych na wszystko, który sezon oceniasz najlepiej?

ocenił(a) serial na 10
Mag26

Jak dla mnie cały serial jest super :P Nie mam chyba ulubionych sezonów :D Oglądałam chyba z 6 razy każdy sezon, ale jak nadrobie inne seriale chyba wrócę do niego i sobie będę musiała przypomnieć :D...

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

A ja oglądałam chyba z 10 razy :-D

Mag26

"Właśnie skończyłam oglądać wszystkie swoje seriale i muszę czegoś poszukać. "

Polecam "Dawno dawno temu".
■ Chcesz zobaczyć Bellę zaprzyjaźnioną z Mulan i Gburkiem z grupki 7 krasnoludków?
■ Czerwonego Kapturka bujającego się z Kopciuszkiem?
■ Śnieżkę, której kiedyś pomógł czarnoskóry Sir Lancelot a sama polubiła Olbrzyma z baśni o Jasiu i Fasoli?
■ Hooka, który był chwilowo wrogiem Maleficent oraz sojusznikiem Królowej Kier z Krainy Czarów?
■ Złą Królową - macochę Śnieżki - dręczącą Jasia i Małgosię?

Tylko "Dawno, dawno temu" zaoferuje Ci wejście do świata, gdzie wszystkie postacie z twego dzieciństwa mieszkają obok siebie, w zupełnie nowych rolach, opowiedzianych z DWÓCH perspektyw.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

Zastanowię się czy obejrzę, ale to raczej nie jest serial w moim typie. Poszukuje czegoś z lekka mrocznego ;-)

Mag26

Wyrywanie serc, sterowanie ludźmi, zdrady, mordowanie, zadawnie bólu i niszczenie "żyli długo i szczęśliwie" Ci przeszkadza, tak? *to nie jest pytanie prowokacyjne*

Przykład masz tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=ei44mT-YUag

ocenił(a) serial na 9
michu1945

Nie przeszkadza mi, ale czasami lubię obejrzeć coś, żeby tak poprostu popłakać. Zresztą filmy np. sensacyjne ciągle tzymają w napięciu, a to lubię!

Mag26

ok.

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

W ostatnim sezonie to się zabawa najbardziej rozkręca choć wg. mnie z trochę błachego powodu zbyt dużo paniki było. Szkoda, że częściowych spoilerów nie można dać bo bym rozwinął myśl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones