PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,8 115 766
ocen
7,8 10 1 115766
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Emma Graham

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanie kto grał Emmę Graham w Sezonie siódmym odcinka piątego? Ta kobieta miała cudowny głos, może to jakaś piosenkarka? Nie znam jej, więc stąd to pytanie, wiecie kto to jest? :)

Dylax

Tytuł piosenki "Start All Over Again"
wykonawcy Dave Koz & Dana Glover
Emmę zagrała właśnie Dana Glover
Tez mam pytanie dotyczące piosenki. Nie mogę jej nigdzie znaleźć w formacie mp3. same wma. Na youtube jest ale chciałabym mieć sam dźwięk bez filmu. Ma ktoś linka skąd da się ją pobrać?

paula_kaprys

Pobierz Any Video Converter i sobie zrobisz lub jak nie chcesz to podaj maila, to Ci prześlę już pobraną.

michu1945

Własne miałam ten program i mi nie działa, nie mam pojęcia dlaczego. Proszę wyślij mi na
paula-kaprys@wp.pl jak będziesz miał chwilkę. :)

paula_kaprys

Już. Jak ktoś jeszcze chce to piszcie maile.

michu1945

wyslijwiadomosc(małpa)gmail.com

właśnie wszedłem tutaj, żeby poszukać informacji kto to śpiewa, ale skoro rozsyłasz... ;)

Orbital_Intruder

wyslijwiadomosc@gmail.com, tak? To już. Jak ktoś jeszcze chce to piszcie maile.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

ja bym poprosiła na maila:

m.wronkowska@gmail.com,

z góry dziękuję:)

cy4

Już. Jak ktoś jeszcze chce to piszcie maile.

Dylax

Dla tych co nie chcą podawać maila bo uważają, że łamie to ich prawo prywatności lub nie chcą podać go mnie (mają takie prawo), to piosenka jest do pobrania tutaj:
http://chomikuj.pl/Michu1945/seriale/Gotowe+na+wszystko/Gotowe+na+wszystko+sezon +7

Dylax

W filmie jest lepiej zaspiewana i wykonana niz ta wersja dostepna na necie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones