PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,8 115 766
ocen
7,8 10 1 115766
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Mnie Keyla, córka Toma ! Oglądam 4 sezon i ta mała była wredna i wyrachowana , ale świetnie
zagrała !

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Na początku nie mogłam zdzierżyć Andrew... Był tak bezczelnym i aroganckim bachorem, że się nie da :D Jednak jak wydoroślał i przeszedł metamorfozę, to zrobił się uroczy :D

ocenił(a) serial na 10
Bettka

Dokładnie , mam takie samo zdanie :-)

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

nie pamiętam już imion ale ten okularnik od Poula Younga i tajemnego pudełka.

Lodowy

Zach. Brrr okropny. Mnie irytowała Julie, jej bez zmienny wyraz twarzy i trzepanie głową

ocenił(a) serial na 10
Lodowy

Tak , kojarzę , okularnikiem był Zack .

użytkownik usunięty
nathalie34

Może mam śmieszny gust, ale ja wprost uwielbiam takie wredne postacie :) Keylę lubiłam, COŚ się działo, był to fajny wątek. Po za tym ta młodziutka aktorka zagrała lepiej niż niejeden dorosły w tym serialu (jak sobie na przykład przypomnę grę Chaviry w 1 sezonie, to włosy dęba stają, dobrze, że potem się trochę poprawił). Tak samo lubiłam Zach'a w pierwszym sezonie, Julie też, bo była fajny uzupełnieniem zwariowanej Susan, oraz Juanitę. Ale jednego dzieciaka zdzierżyć nie mogłam, a był nim MJ...

ocenił(a) serial na 10

Keyla,fakt , coś się działo ,dobrze zagrana rola , ale ta dziewczynka była wredna , zawistna i do tego manipulantka !A MJ to był słodki dzieciak według mnie :-)

nathalie34

wszystkie oprócz córek Gabrielli ;d

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Mnie najbardziej denerwowali i zarazem przerarzali Keyl'a i Zach. Keyl'a dlatego, że była dzieckiem, a były tak wyrachowana i wredna. Zach dlatego, że moim zdaniem zachowywał się jak wariat( szczególnie w pierwszych sezonach).

ocenił(a) serial na 10
kapec991

No Zach był wyrachowany , w siódmym sezonie próbował zabić Paula , ale świr był z niego ! Do tego taki majątek po dziadku przepuścił , na narkotyki i panny . Ale coż bez tych denerwujących dzieciaków nie byłoby tak wspaniałego serialu ! Jaka szkoda że już nie kręcą... aha, superowego sylwestra i szczęśliwego nowego roku :-)

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Zach, Keyla i MJ - od początku do końca. MJ na początku wydawał się takim słodkim dzieciakiem, którego trudno nie lubić, ale w gruncie rzeczy był egoistyczny. Z kolei na początku serialu nie lubiłam Andrew i Daniel, jednak później Andrew bardzo polubiłam, natomiast Daniel rzadko się pojawiała.

ocenił(a) serial na 10
pocachontasss

Danielle i Julie!!! Najgorsze! Zgadzam się też co do MJ!

ocenił(a) serial na 10
nina5121

Danielle , ona chciała załapać się na modelkę, takie brzydactwo ,wyrachowana do tego , drażniąca.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

A jaka glupia! Sprzedaz erotycznych hustawek! Julie tez mnie irytowala, ta jej wpadka z Prestonem?? WTF!

ocenił(a) serial na 10
nina5121

Pamiętam też jak Julie zaręczyła się ze starszym gościem , co przyjechał z nią taksówką, a ciąża z durnym Prestonem to dopiero było głupie , zamiast się zabezpieczyć , omg !

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Właśnie wczoraj skonczyłam oglądać wszystkie sezony 2 raz więc jestem na bieżąco i tak się zastanawiam co w końcu z synem Paula? Orsonem? Kilka rzeczy zostało niedopowiedzianych..

ocenił(a) serial na 10
nina5121

Na ekino ...tv są wszystkie sezony , zaczęłam 3 . Ten serial mnie zaczarował. Oglądam chyba trzeci raz. Z Orsonem sprawa się urwała jak doniósł na Brie na policję. A z Zaxkiem też nie wiemy co się stało.

nathalie34

Obie córki Gabi i Carlosa strasznie mnie wkurzają nie wiem dlaczego po prostu.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ta młodsza mam wrażenie nie powiedziała nic kompletnie w całym serialu , albo robiła miny albo coś jadła.
Juanita coś miała do powiedzenia i miała charakterek. Dawała do wiwatu.

nathalie34

Carlos jest fajną postacią najlepiej było jak nic nie widział fajnie zagrał.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Tak ! Najlepsze było jak ta dilerka była w domu , zamiast on otworzyć drzwi otowrzył szafę i krzyczał polcja , do tej szafy , myślałam że padnę ze śmiechu. A Gabi na to " to szafa idioto " ubaw miałam nieziemski.

nathalie34

Fajne albo jak Gaby mówiła że nie ma dla kogo lini trzymać bo Carlos nie widzi.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

No , tak , biedaczka się zaniedbała , ale ile miała na głowie , przede wszystkim te dwie złośnice !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones