PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 758
ocen
7,7 10 1 115758
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

- rewelacyjny serial, oglądałem odcinki zaraz po amerykańskiej premierze. Smutno mi było jak się skończył ;( już podobnych emocji żaden serial u mnie nie wzbudzał (no może "Chuck”, tam również zżyłem się z bohaterami).
eeeeeeeeeeeeeeeh.....

ocenił(a) serial na 10
dbc09

...oczywiście pozdrawiam wszystkie fanki ;].

ocenił(a) serial na 10
dbc09

Ajajaj , jestem wielką fanką. Znowu oglądam sezony , jeden po drugim. :)))

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

... od czasu, do czasu zaglądam tutaj żeby sprawdzić jakieś ciekawostki.
DHW dostałem od znajonych na dvd (2 sezony), pomyślałem "ta jasne, napewno zacznę oglądać jakąś mode na sukces dla bab" ;].
Sam początek już mnie tak zainteresował/zaintrygował, że dwa sezony "łyknąłem" z małą przerwą na sen...
Poźniej no to już wiadomo, jak czas pozwalał to szło maratonami.
Ostatnie dwa sezony to tygodniowe wyczekiwanie na premierę w Stanach (katorga).
Serial wymiatał, w nim było wszystko dla wszystkich: świetny humor sytuacyjny, poruszające wątki dramatyczne, zagadki kryminalne, z którymi problem miałby nawet Monk, romanse niczym z taniej telenoweli, a za 10 min. taki zwrot akcji, że szczękę podnosiło się z podłogi..

Po DHW widziałem kilkanaście seriali, bardzo dobrych, dobrych i megasłabych (z tymi ostatnimi się nie męczyłem), ale jakoś ciągnie mnie tylko, żeby jeszcze raz odpalić sobie Gotowe na wszystko...

Btw. Ta moja ocena zbyt pochopna ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones