PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 756
ocen
7,7 10 1 115756
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Ciekawi mnie, która z pań jest waszą ulubioną??
Ja najbardziej lubię Lynette i Gabi. Nie potrafię spośród nich wybrać jednej:).
Czekam na Wasze głosy:).

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Moja ulubiona desperatka jest Susan, ona zawsze cos zepsuje.

tomek47

Ja tak samo jak tomek47 najbardziej lubię Lynette i Gabrielle :)

ocenił(a) serial na 10
tomek47

moja ulubiona desperatka jest gabrielle oraz bree

ocenił(a) serial na 9
tomek47

Bree i Gabi :)

Ale na pierszym miejscu Bree,genialna jest!

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Lynette i Susan :P
Obie są świetne :) Zawsze czymś mnie rozbawią :)

ocenił(a) serial na 10
megona

Bree i Susan sa najlepsze Edie tez jest spoko

ocenił(a) serial na 10
tomek47

moje ulubione to Bree i Susan :) chociaz w zasadzie wszystkie lubie xD

ocenił(a) serial na 10
tomek47

lubie wszystkie, a najbardziej Lynette. Bree jest po prostu unreal, Susan ciagle cos nie wychodzi, a Gabrielle kocha pieniadze...

angelica

SUSAN :) SUSAN :) SuSaN :) bardzo ja lubie podoba mi sie ta jej niezdarnosc :)

Gabriela_Sabatini_2

BREE rulezzzzz..... jest wspaniała...nigdy przed nikim nie okazuje co czuje...i ta jej mania czystości.....po prostu genialna.

ocenił(a) serial na 10
Kinia_Esz_

Zdecydowanie Gabi. Uwielbiam ją za jej pomysłowość i wyczucie sytuacji. No i za te cudowne ciuchy, które nosi.

użytkownik usunięty
Klaudia999

Albo ten jej smiech w sytuacjach w ktorych sie tylko ona smieje

użytkownik usunięty
tomek47

Ja lubię Gabi i Bree. Uważam, że są podporą serialu.

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Najbardziej lubię chyba Bree,ale w sumie Lynette też jest boska!

tomek47

Susan (ona jest the best) no i Lynette... nie lubię Gabi (nie wiem czemu)

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

Najbardziej to chyba Bree, bo jest oryginalna, ale tak poza tym to wszystkie są zaje*****. Każda ma w sobie coś takiego co przyciąga uwage widza i za to kocham ten serial=)

tomek47

Lynette za bezposredniosc i pomyslowosc;) Bree za oryginalnosc i wychodzenie z opresji z podniesiona glowa;p

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Zdecydowanie Bree i Edie :)) Kazda z nich jest inna ale obie bardzo bardzo polubłam :)))

tomek47

Gaby ;)
A na drugim miejscu dałabym Susan. Ta to ma pecha... zawsze coś wymodzi :D

ocenił(a) serial na 10
Gaby

1)Bree Hodge (mam do niej po prostu sentyment, zabawna, inteligentna, piękna i świetnie odgrywająca swą rolę, szkoda, że przez tyle odcinków jej nie było, ale już jest!)
2)Susan Mayer (za to, że jest najzabawniejsza)
3)Lynette Scavo (w sezonie 3 najlepsza aktorka)
4)Gabrielle Solis (sezon 1- fajna, sezon 2- zabawna, sezon 3- męcząca)
5)Edie Britt (wcześniej dałbym ją wyżej, ale ostatnio mnie jakoś wkurza)

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Gabi najlepsza!jej rola jest świetna :)choc ostatnio mnie wkurza (chyba tak jak wszystkich) za to ze bierze slub z tym Victorem...

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Bree i Susan :) Według mnie są najlepsze...

tomek47

Bree i Edie. Oby dwie są najlepsze, chodź właściwie wszystkie je lubie.

ocenił(a) serial na 9
tomek47

Bree- zdecydowanie. Po prostu mnie rozwala. Świetna!!

ocenił(a) serial na 10
tomek47

ja nie potrafie wybrac z posrod tych wspanialych desperatek... kazda jest wyjatkowa;))

tomek47

1.Gabrielle
2.Susan
3.Bree
3.Lynette
4.Edie

Zdecydowanie najbardziej lubię Gabrielle:)

ocenił(a) serial na 10
alex_74

wszystkie są the best ;] każda jest inna a jednak każda ma coś w sobie ;]

ale chyba Gabi najlepsza ;]

ocenił(a) serial na 10
iowa87

calkowicie zgadza sie z moja poprzedniczka:D

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Bardzo lubię postać Eddie Brit i Gabrelle Solis.
Mój ulubiony serial "gotowe na wszystko"

ocenił(a) serial na 9
tomek47

..Ale odkop :) No może:
1. Bree
2. Gabi
3. Lynette
4. Katherine
5. Susan

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Uwielbiam Renee, mimo że zagrała tylko w dwóch ostanich sezonach była świetna , wprowadziła wiele śmiechu i zabawnych sytuacji. Zabawna jak cholera , świetna , postać komediowa :-)

ocenił(a) serial na 8
tomek47

Dorzucę swoje trzy grosze :)

Każda była wyjątkowa na swój sposób, oglądając pierwsze sezony nie umiałbym wybrać, ale z perspektywy wszystkich ośmiu części, to wygląda to tak:
1. Lynette - jeżeli chodzi o spójność postaci, sarkastyczna, wszystko najlepiej wiedząca Lynette. Tak zaczynała i taka pozostała do końca. Control freak, ale wzbudzający sympatię. Rewelacyjnie zagrana (najlepiej spośród wszystkich pań w mojej opinii). I chodź scenarzyści zaserwowali naszej pani Scavo parę irytujących wątków, to jednak kunszt aktorski Felicity nie pozwalał znienawidzić jej postaci.
2. Gaby - selfish Gaby - czyż nie za to stała się ulubienicą większości widzów? Zawsze trzymała poziom i oprócz tego niefortunnego epizodu !!!!SPOILER SPOILER!!!! z romansem z Zachem !!!KONIEC SPOILERA!!!! scenarzyści nie wpakowali Gaby w jakiś absurdalnie głupi wątek. Eva Longoria może nie jest rewelacyjną aktorką, ale ma w sobie mnóstwo uroku, co nie pozwala po prostu jej nie lubić :)
3. Bree - cóż, największy zawód to własnie Bree. Uwielbiałem ją w pierwszych 4 sezonach, ostra, zimna, perfekcyjna pani domu, dbająca o każdy szczegół. CUDO! W pierwszym i drugim sezonie była gwiazdą, scenarzyści zaserwowali jej znakomite wątki. Niestety przyszły kolejne sezony, scenarzyści trochę przekombinowali z postacią Bree, a sama Marcia przestała błyszczeć, przez co postać ta stała mi się całkiem obojętna.
4. Susan - ta urocza, fajtłapowata, której pech nigdy nie opuszczał. Bardzo lubiłem w pierwszych sezonach, uciążliwa dla serca i rozumu stała się w późniejszych. Ale tutaj winą obarczyć trzeba również scenarzystów, którzy bardzo się postarali, aby Susan była z odcinka na odcinek coraz bardziej irytująca. Teri Hatcher to niestety nie Felicity Huffman i nie potrafiła obronić swojej postaci.

ocenił(a) serial na 9
tomek47

Jestem dopiero w połowie 2 sezonu i tak wygląda moja piramidka desperatek wg sympatii :)
1. Lynette - zabiegana, ale sprytna.
2. Bree - elegancka.
3. Susan - głupiutka.
4. Gabrielle - selfish.

ocenił(a) serial na 8
tomek47

Kazda ma swoj nie powtarzalny styl i ciezko by mi bylo powiedziec na przestrzeni calego serialu :)
Napewno na czolowce bylaby Bree i Lynette pozniej Gabrielle a na koncu Suzan i Eddie

ocenił(a) serial na 10
quandzia

Zdecydowanie Bree. Była fenomenalna, świetna postać, którą od razu pokochałam od pierwszego odcinka :) Bardzo też lubiłam Edie :)

użytkownik usunięty
tomek47

Gabi i Bree . Ale wolę Gabi

tomek47

Według mnie (po obejrzeniu wszystkich sezonów pozwoliłem sobie dopisać Renee)
1. Lynette
2. Bree
3. Gabrielle
4. Edie
5. Susan
6. Renee

tomek47

1.Bree
2.Renee
3.Susan
4.Gabi

ocenił(a) serial na 7
tomek47

Chyba postawię na Bree. Jestem w stanie zrozumieć jej potrzebę kontroli oraz naiwny konserwatyzm. Udało jej się stworzyć prężny biznes, była też osobą o dużej etyce, choć znajdowała miejsce na wyjątki.

Mam słabość do Edie Britt, bo choć jest rzeczywiście chamska, to przynajmniej szczera. Szkoda, że ją uśmiercono.

ocenił(a) serial na 9
tomek47

Zdecydowanie Lynette, zarówno jej postać jak cały jej wątek jest najbardziej prawdziwy i najbardziej chwyta za serce.

ocenił(a) serial na 8
tomek47

BREE, jedyna w swoim rodzaju.

ocenił(a) serial na 10
coolhanded

Ojj tak, to prawda :D

ocenił(a) serial na 7
tomek47

Lynette bo jej postać jest najbardziej realna i nie tak przesadzona. Potem lubiłem bardzo Edi za jej charakter i bezpośredniość. Potem Gabrielle ale bardziej za te komediowe sceny z nią. Bree nie lubię, jest sztywna jak kij w tyłku, a Susan tylko ryczy i lata za facetami, nudna jest.

ocenił(a) serial na 10
tomek47

Ja najbardziej lubię Bree i Lynette. W pierwszym sezonie podobała mi się Susan za to jej rozstrzepanie, które swoją drogą było urocze, ale po obejrzeniu serialu stwierdzam, że na dłuższą metę jest irytująca (głupiutka, potrafiąca tylko sypiać z facetami). A za Gabi nigdy nie przepadałam.

ocenił(a) serial na 8
Hardodziob12

Gabi jest straszna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones