PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519994}

Gra pozorów

Dark Blue
7,2 668
ocen
7,2 10 1 668
Gra pozorów
powrót do forum serialu Gra pozorów

A co z 3 sezonem??

ocenił(a) serial na 8

Wie ktoś może przypadkiem czy będzie trzeci sezon?? ja już dawno obejrzałam pierwszy i drugi sezon i nie wiem czy napalać się na trzeci :P Za wszelkie info wielkie dzięki :D

ocenił(a) serial na 6
kwiatek1640

wg tej informacji: http://www.filmweb.pl/news/%22Gra+pozor%C3%B3w%22+znika+z+anteny-67298
więcej serialu nie zobaczymy :/

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

To trochę dobijające człowiek wkręca się w serial, fabuła się rozkręca i nagle serial się urywa tak było z Inspektorem Eddim, Dirty Sexy money, czy Largo Winchem, a te seriale były o niebo lepsze od chłamu, który się teraz pojawia

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

To trochę dobijające człowiek wkręca się w serial, fabuła się rozkręca i nagle serial się urywa tak było z Inspektorem Eddim, Dirty Sexy money, czy Largo Winchem, a te seriale były o niebo lepsze od chłamu, który się teraz pojawia

ocenił(a) serial na 10
mate21

Niby stary temat, ale się wypowiem, macie rację, tak nagle urwali i sobie poszli, zostawiając nam zaledwie dwadzieście odcinków, gdzie przy niektórych produkcjach to nie jest nawet jeden sezon...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones