Grand Army
powrót do forum 1 sezonu

GRNAD ARMY
Kolejna produkcja Netflixa która ma nam pokazać trudne życie w spoleczeństwie.
Widzimy w serialu nacisk jaki wywołują na nas dzis social media.
W produkcji widze podbienstwa do seriali takich jak 13 powodów
Temat gwałtu ,temat akceptacji rodziców o tym ze ich syn to homoseksualista
Czy też "szkoły dla elit"
Gdzie syn muzumanin ukrywa przed rodzicami że jest gejem ( sytuacja identyczna co w Grand ARMY)
Lecz najbardziej w tym serialu porusza mnie temat akceptacji wsród rówiesników kto nie chce być zaakceptowany w pracy w szkole ?
Wydaje mi się że te seriale uczą nas tego żeby mówić,nie tłamsic w sobie tematów trudnych .
Ostatnia scena sprawiła na mnie ogromne wrażenie przedstawiła przyjaźń jako wartość nadrzędną.
W serialu w większości poświęca uwagę walce z systemem akceptacji ludzi niezależnie od wyglądu koloru skóry i pochodzenia
Sceny komiksowe to interesujące ukazanie myśli dziewczyny nie akceptowanej przez społeczeństwo
Serial moim zdaniem jest spójny ma ciekawą historie lecz już opowiedziana kilka razy.
gdyby serial powstał przed szkoła dla elit i 13 powodami uznany byłby za hit ale coś odtwarzane już 3 raz nie może być tak dobre jak za 1 razem .
Myślę że już dość seriali zostało zrobionych w takiej tematyce następne będą tylko kolejnymi inspiracjami.
wiec mimo to że serial mi się podał jest to troszkę "odgrzewane".
pomimo wszystko moja ocena to 6/10

maciofifa

nie wiem czy kojarzysz taki serial jak skins i mi się wydawało że właśnie to jest skins tylko że w skins wszyscy bohaterowie się łączyli a tutaj mam praktycznie oddzielne historie

antoni_krakowski

niestety nie oglądałem może w wolnej chwili zobaczę dzięki za nową pozycje do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones