Grand Army
powrót do forum 1 sezonu

Grand ARMY

użytkownik usunięty

GRNAD ARMY
Kolejna produkcja Netflixa która ma nam pokazać trudne życie w społeczeństwie.
Widzimy w serialu nacisk jaki wywołują na nas dziś social media.
W produkcji widzę podobieństwa do seriali takich jak 13 powodów
Temat gwałtu ,temat akceptacji rodziców o tym ze ich syn to homoseksualista
Czy też "szkoły dla elit"
Gdzie syn muzułmanin ukrywa przed rodzicami że jest gejem ( sytuacja identyczna co w Grand ARMY)
Lecz najbardziej w tym serialu interesujący jest temat akceptacji wśród rówieśników i co ludzie potrafią zrobić żeby taką akceptacje uzyskać
Wydaje mi się że te seriale uczą nas tego żeby mówić ,nie tłamsić w sobie tematów trudnych .
Ostatnia scena sprawiła na mnie ogromne wrażenie przedstawiła przyjaźń jako wartość nadrzędną.
W serialu w większości poświęca uwagę walce z systemem akceptacji ludzi niezależnie od wyglądu koloru skóry i pochodzenia
Sceny komiksowe to interesujące ukazanie myśli dziewczyny nie akceptowanej przez społeczeństwo
Serial moim zdaniem jest spójny ma ciekawą historie lecz już opowiedziana kilka razy.
gdyby serial powstał przed szkoła dla elit i 13 powodami uznany byłby za hit ale coś odtwarzane już 3 raz nie może być tak dobre jak za 1 razem .
Myślę że już dość seriali zostało zrobionych w takiej tematyce następne będą tylko kolejnymi inspiracjami.
wiec mimo to że serial mi się podał jest to troszkę "odgrzewane".
Myślę że niektóre sytuację są wplatane w historie na siłę.
Lecz serial daję świadomość jak ciężkie jest życie w wieku nastoletnim
Podobała mi się w serialu walka z rasizmem
pomimo wszystko moja ocena to 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones