PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420552}

Greek

7,7 4 565
ocen
7,7 10 1 4565
Greek
powrót do forum serialu Greek

W 4x14 "Kochanych kłopotów" pojawił się jako chłopak jednej ze współlokatorek Rory :).

Widziałam go też, w którymś odcinku "Zabójczych umysłów", ale nie pamiętam, w którym.

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Od czego jest osobista filmografia? Ok, ta na filmwebie mocno ssie, jak cały filmweb, ale od czego mamy imdb, na którym mamy wylistowane poza filmami również seriale z numerami/tytułami konkretnych odcinków, w których wystąpił dany aktor. Zatem obejrzenie/znalezienie konkretnych odcinków nie stanowi problemu, tak jak ma to miejsce w przypadku filmwebu.

http://www.imdb.com/name/nm1341364/

ocenił(a) serial na 7
Herushingu

A jeśli chodzi w którym konkretnie odcineku Zabójczych Umysłów wystąpił, to był to 4 odcinek 7 serii...

http://www.imdb.com/title/tt2009816/

Herushingu

Samo znalezienie raczej nie gwarantuje dyskusji :P. Jak Wam się podobał Bóbr jako chłopak koleżanki Rory? Tam był krótko, ale myślę, że warto zobaczyć go w tej scenie, jeśli ktoś go lubił jako Bobra.

A w Zabójczych był rewelacyjny.

Myślę, że tego nam nie da ani lista na filmwebie, ani na imdb :P.

PS: A jak w innych filmach i serialach? Polecacie coś?

Herushingu

Samo znalezienie raczej nie gwarantuje dyskusji :P. Jak Wam się podobał Bóbr jako chłopak koleżanki Rory? Tam był krótko, ale myślę, że warto zobaczyć go w tej scenie, jeśli ktoś go lubił jako Bobra.

A w Zabójczych był rewelacyjny.

Myślę, że tego nam nie da ani lista na filmwebie, ani na imdb :P.

PS: A jak w innych filmach i serialach? Polecacie coś?

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Ok, źle zinterpretowałem twoja wypowiedź, wydawało mi się, że chodzi ci o listę produkcji w których wystąpił. Moja wina.

Nieszczególnie mogę coś polecić, bo nieszczególnie pamiętam jego kreacje, jako że zwykle są to stosunkowo niewielkie występy gościnne. Na dobra sprawę kojarzę go jedynie ze Zwariowanego Świata Malcolma, w którym również wcielał się w hokeistę, z tym, że lokalnej drużyny w jakieś wiosce na Alasce lub Kanadzie. Nie pamiętam gdzie już wylądował brat Malcolma. Ale było to również niewielka rola. Nic nadzwyczajnego.

Herushingu

O, to tego nie widziałam, muszę zobaczyć. Szkoda, że gra tylko takie rólki, bo jest świetny. Bardzo go lubię - i w tych rolach, w których jest mało rozgarniętym mięśniakiem, i w tych, w których super wrażliwym facetem.

W ogóle to też zauważyłam, że (poza Cappiem) bohaterowie Greeka grają tylko mało znaczące role. Ostatnio obejrzałam film, bo miała w nim grać Ashleigh i okazało się, że grała przez kilka pierwszym minut i chyba nawet nie miała żadnego imienia. Szkoda, bo to fajni aktorzy i chętnie pooglądałabym ich jeszcze gdzieś indziej.

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Ash podobnie jak Cappiego ostatnio widziałem w Friends with Benefits - w serialu, nie mylić w filmie -, nie były to duże role, ale całkiem przyjemne.

Również mam nadzieję, że niektórym uda się wybić i nie skończą wyłącznie na występach gościnnych w innych serialach., jak to zwykle ma miejsce, że wraz z końcem serialu dla większości aktorów kończy się ich kariera aktorska. Czas pokaże, bo serial dopiero co dobiegł końca, może zdołają się wybić. Poza Cappim także Dale'wi nieźle się powodzi, ma na koncie kilka znaczących ról w kinowych produkcjach - A Thousand Words, Jutro Będzie Futro, Sekspedycja.

Herushingu

W Sekspedycji podobno grał też Bóbr :). Mam w planach obejrzenie.

Chciałam gdzieś zobaczyć Casey i Rusty'ego, ale jakoś mi się nie udało.

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Casey ma niby trochę gościnnych występów w różnych serialach, ale żadnego z nich nie oglądałem i nie zamierzam specjalnie dla jej osoby, szczególnie, że nie przepadałem za jej postacią. Rustiego widziałem w Dr Housie, ale jego rola była bardzo mała - wcielał się w byłego/pierwszego pacjenta Willsona -, był na ekranie z 3 minuty. Nic specjalnego.

Herushingu

O, a ja właśnie Casey bardzo lubiłam, ale dla małej roli już mi się nie chce oglądać nowego serialu. Chociaż dzięki Cappiemu obejrzałam ostatni sezon Californication :D. W ogóle to najbardziej chciałabym zobaczyć film z nimi wszystkimi kilka lat później :D.

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Nyom, też chętnie bym obejrzał taki film, w którym ukazaliby, jak ułożyły się dalsze losy bohaterów. Czy zauroczenie Rustiego i Ash przerodziło się w coś więcej, czy związek Casey i Cappiego przetrwał etc. Ale mało prawdopodobne, by takowy film by powstał, nie chodzi nawet o kwestie ekonomiczne, ale o to, że bohaterowie się porozjeżdżali i zwyczajnie trudno by było spiąć ich w jedną historię.

Szkoda serialu, że nie dostał przynajmniej pełnego sezonu, by lepiej poprowadzić finałowe wątki, bo na dobrą sprawę nie wiadomo czy Casey rzuciła studia i gdzie wyjechała z Cappie'm. Niby do Waszyngtonu, ale nie powiedziano tego. Calvin... WTF? Nie wiadomo czym się kierował decydując się na wyjazd. Pomijam, że Heat nie skończył nawet Collegu o studiach nie wspominając, by zostać lekarzem bez granic, ale ok, może miał być pielęgniarzem. W przypadku Rustiego i Ash wiadomo jedynie, że mieli zacząć się spotykać, wie wiadomo czy przerodziło się to w coś więcej. O Rebece nie wspominając, bo skończyła samotnie, ale to w sumie lepsze niż, gdyby miała wróci do Evana, bo jak Casey stwierdziła zasługuje na kogoś lepszego/coś lepszego, niż być jedynie nagrodą pocieszenia, bo nie ma wątpliwości, że Evan nadal kochał Casey.

Herushingu

A to też prawda - teraz to też byłoby trochę bez senzu. No, bo co Casey i Cappie przyjechaliby z gromadką dzieci, Evan w todze wyrwałby się z sądu, Rusty i Dale taszczyliby pod pachą mikroskopy? Niemniej jednak jakiś zlotowy film by się przydał, np. zlot absolwentów CRU :D.

Szkoda, że nie było pełnego sezonu, bo widać było, że zakończenie zrobili trochę na szybko: Casey odrzuciła swoje ambicje i pognała w dal, Cappie stał się ambitny w jedną noc i pognał razem z Casey, Evan dalej chodzi sobie po uczelni, podobnie inni. Trochę szkoda tego.

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Na dobra sprawę to nawet nie wiadomo czy Casey rzuciła studia, bo Rusty - przy okazji zburzenia domu Kappa Thau - wspominał, że zamierza przez ferie znaleźć budynek na nową siedzibę Kappa Thau. Może scena wyjazdu miała miejsce w okresie ferii, i zwyczajnie wyjechali na wspólną podróż, by później powrócić do CRU, bo mimo wszystko nie miała powodu by rzucać studia.

Możliwe też, że przeniosła się do Waszyngtonu, by mieć łatwiejszy dostęp do staży oraz tam studiować, w końcu dostała się na University of Washington. Wprawdzie nie jest to uczelnia z Ligi Bluszczowej, ale zajmuje dość wysokie miejsce w rankingach. Ale ciężko cokolwiek konkretnego powiedzieć.

W sumie najprostszym wyjściem byłby właśnie zlot absolwentów lub ślub Rustiego, bo w przypakdu ślubu Casey wszyscy pozostali bohaterowie musieliby udać się do Waszyngtonu - lub gdziekolwiek oni wyjechali - i byliby zwyczajnie wyrwani z ich środowiska naturalnego. Większość bohaterów nie miałaby też powodu, by udawać się na ich ślub, szczególnie, że wiązałby się on z długą podróżą.

ocenił(a) serial na 7
Herushingu

Lub Gala absolwentów rocznika Rustiego. W USA ma ona znacznie bardziej podniosły charakter aniżeli w Polsce, i byłby to dobry powód, by Casey razem z Cappiem odwiedziła swojego kochanego braciszka. I mielibyśmy coś na wzór alternatywnego zakończenia trzeciego sezonu, gdy losy Greek wahały się do samego końca, by ostatecznie dostać 4 sezon.

Herushingu

A do głównego tematu - polecam Bobra w Seksterapii. Gra przez chwilę, ale za to jest prawdziwym Bobrem :D. Ze starych dobrych i greekowych czasów :D

ocenił(a) serial na 7
Aguslava

Będę musiał oblukać. Film widziałem, ale nie kojarzę w tej chwili postaci granej przez Bobra.

Herushingu

Ja dowiedziałam się przed obejrzeniem, że będzie tam Bóbr, więc specjalnie wypatrywałam :D. Jeśli pamiętasz, to Bóbr był kolesiem w akademiku/domu bractwa, do którego wszedł główny bohater :).

Aguslava

W Revenge gra Rebecca, ale niestety krótko. Była świetna, choć w ogóle nie "rebeccowata".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones