PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420552}

Greek

7,7 4 565
ocen
7,7 10 1 4565
Greek
powrót do forum serialu Greek

j.w.
zastanawiam się, czy zacząć go oglądać, bo trochę mnie zniechęca to że jst głównie komedią, a najbardziej lubię seriale typu oth, gg, 90210 czy vd , jak myślicie, spodoba mi się ?

ocenił(a) serial na 8
patii12

Jeżeli interesuje Cię to jak można mieszkać w domach studenckich i jak lubisz oglądać imprezy to raczej tak ;) Jeżeli chodzi o chłopców to niezbyt są .;< i trochę dziwnie się oglada bez takiego "wybrańca ";d Jestem dopiero na 1 sezonie ,więc to się może zmienić hehe :P Ale najlepiej to oglądnij jeden odcinek i sama się dowiesz czy ci się podoba czy nie :D

anetka997

no właśnie obejrzałam 6 pierwszych i nie za bardzo, znaczy fajne, ale czegoś brakuje ;(

ocenił(a) serial na 8
patii12

Noo mówię Ci brakuje przystojniaków ;D Plotkara w porównaniu z tym czymś jest o nieeboo lepszaa :D

anetka997

Ale w Plotkarze jest tylko jeden przystojniak :P. A tu ci chłopcy nie są źli, choć akurat ich uroda nie miała być celem serialu. No i brak takiego wybrańca i naczelnej pary był dla mnie plusem. To jest serial zupełni inny od wszystkich, więc jeśli chcecie wierną kopię seriali o nastolatkach, to tu tego nie znajdziecie. A jeśli nie, to polecam :).

ocenił(a) serial na 9
Aguslava

polecam! ten serial ma swoj klimat, jest na prawde dobry, imprezy, perypetie, glebsze problemy. i nie nazwalabym tego komiedia. owszem sa smieszne momenty ale to podobnie jak w shameless, dramat ale jednak sie zdazaja smieszne momenty. no i moze nie wpisuje sie w piekne 90210 chociazby przez to ze serial nie jest najnowszy i stylizacje bohaterow widac ze sa troche starsze, jednak watki sa ciekawe. ogl polecam bo na prawde warto!

ocenił(a) serial na 8
sugarffree

moim zdaniem to jeden z lepszych seriali dla młodzieży o młodzieży. Nie jest tak odrealniony jak plotkara czy 90210. Pokazuje normalnych (no dobra, może nie do końca) młodych ludzi, takich zwyczajnych - wchodzących w dorosłe życie.
Polecam i żałuję, że serial zakończył swój żywot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones