Grimm (2011-2017)
Grimm: Sezon 5 Grimm sezon 5, odcinek 1
odcinek Grimm (2011-2017)

Tożsamość grimma

The Grimm Identity 43m
8,0 417
ocen
8,0 10 1 417
Grimm
powrót do forum s5e1

S05E01

ocenił(a) serial na 10

Wow! Co sądzicie? Ciekawe co to za tajna organizacja i po co im Trubel...

Blawatka98

Według mnie to najlepsze rozpoczęcie sezonu od początku nadawania serialu, co prawda nie jestem fanem Gry o Tron, ale śmierć Juliette nawet mnie ucieszyła bo wprowadzono do serialu nowy element a mianowicie nie będziemy już oglądać kolejnych odcinków bez obawy o życie głównych bohaterów bo pierwszy raz od 4 sezonów mamy do czynienia ze śmiercią bądź co bądź chyba 2 albo 3 w kolejności najważniejszej osoby dla fabuły Grimm. Wątek z tajemniczą organizacją bardzo mnie zaciekawił, bo kolejny raz powiało świeżością. Jeśli na dobre skończyli z nudną jak flaki z olejem rodziną królewską to może być jeden z najlepszych o ile nie najlepszy sezon serialu. Jeszcze jedna rzecz mnie cieszy, a mianowicie "nawrócona" Adalind, może zabrzmi to dziwnie, ale wolą ją przy boku Nicka niż Juliette, dla której mogę tylko napisać bez żalu RIP.

matteo8282

Mam wrażenie, któremu nie mogę się oprzeć, że Juliette nie będzie RIP. Mam nadzieję, że się mylę. Juliette to już postać bez potencjału.

ocenił(a) serial na 9
5uchar

Mam to samo wrażenie. Wydaje mi się, że Juliette jeszcze się pojawi. Może straci tym razem ona pamięć? Wiedzą to tylko scenarzyści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones