Grimm (2011-2017)
Grimm: Sezon 5 Grimm Sezon 5, Odcinek 15
Odcinek Grimm (2011-2017)

Powierzchowna sprawa

Skin Deep 43m
7,9 345
ocen
7,9 10 1 345
Grimm
powrót do forum s5e15

I jak wrażenia? Wydaje mi się, że ostatnie odcinki to powrót do starego, dobrego Grimma, tj. początków serialu. Jest sprawa, jest wesen, jest Grimm (nawet 'odzyskał' przedmioty i księgi), gdzieś w tle główny wątek, słowem: fajnie się ogląda.

Podoba mi się wątek z Renardem, jestem ciekaw konkluzji (a teraz dochodzi jeszcze Eve, może być tylko ciekawiej).
Sprawa w odcinku bardzo ciekawa, a samo rozwiązanie nadzwyczaj interesujące (rozwaliła mnie scena z 'odwrotem' doktorka i jego twarzy, genialne!), tak samo jak Rosalee i jej wątpliwości, gdy doktorek zaczął nawijać o ubytkach :D
Zdziwiło mnie, że nie było nic o Wu (czyżby z tym zadrapaniem na cliffhanger poprzedniego odcinka to tylko zabawa z widzem i konwencją, i nic z tego nie będzie?). I odcinek, w którym kompletnie został olany temat artefaktu (w poprzednim odcinku chociaż była ta krótka scena z chowaniem 'patyczka' przez Nicka..).

btw. odebranie telefonu przez Adalind od Ju.. Eve = bezcenne :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Odcinek ciekawy :D podobało mi się jak renard zapytał o zdanie nicka i hanka odnośnie jego kandydatury na burmistrza ciekawe jak to się rozwinie i kto go zastąpi.
Jeśli chodzi o Wu i magiczny patyczek, to mi się wydaje że nie było wtedy pełni, więc na to trochę poczekamy by się choć trochę wyjaśniły nasze podejrzenia :P albo i nie....
A eve zmieniająca się w renarda..... wow ciekawi mnie co ona przez to chce osiągnąć. :)

Hikaru2501

Tak, miły akcent Renarda wobec swoich 'wspólników'. Szkoda, że chyba jest robiony w balona przez BClaw (jeśli nie to znaczyłoby to, że chcą go przekabacić na swoja stronę.. ciekawie).
No właśnie, z tym Wu to teraz zagwozdka.. możliwe, że będzie tak jak piszesz i dopiero po jakimś czasie pojawi się nawiązanie do tego wątku, albo będzie właśnie tak, że był to tylko ukłon w stronę fanów lykantropii czy coś, i dali taką scenę jako smaczek i nic więcej. W sumie nawet gdyby była to druga opcja to mi się również podoba.. :D
Lepsze pytanie: pozbędzie się prawdziwego Renarda (schowa go gdzieś, zamknie w celi? :p) czy pójdzie na żywioł (jak rozumiem chce skontaktować się z tą kobietą, którą śledziła przez ostatnie odcinki i pewnie czegoś się dowiedzieć o Black Claw).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones