PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782140}

Grzesznica

The Sinner
7,6 42 192
oceny
7,6 10 1 42192
6,3 3
oceny krytyków
Grzesznica
powrót do forum serialu Grzesznica

7 odcinek wyrzucił mnie z butów , świetny serial , nie moge sie doczekać kolejnego odcinka

ocenił(a) serial na 10
Dada_Mufin

właśnie skończyłam oglądać.. szczena mi opadła, że nie moge sie pozbierać... czegoś takego sie nie spodziewałam... nie wiem czy jakikowek serial może mnie tak zaskoczyć, do tej pory tylko Black Mirror tak na mnie działał

kaja1718

polecam animal kingdom , małe kłamstewka , the fall ,

Dada_Mufin

Czy ktoś wie czy będzie 2 sezon? Takiego finału się nie spodziewałam. Nie moge aż pozbierać myśli, serial genialny!

ocenił(a) serial na 10
Patkaa69

calkowicie sie zgadzam

ocenił(a) serial na 8
samaasia

Swietny serial. Ciezko powiedziec czy bedzie 2 sezon to podobno na podstawie ksiazki i w sumie zakonczyli juz wszystkie watki :-) Jezeli jednak jeszcze by cos dodali to ok. Serial super obejrzalam w 2 dni nie bylam w stanie sobie go dawkowac tak mnie wciagnal. Troche przewidywalny ale i tak fascynujacy intrygujacy fajnie zrobiony z dobrym aktorstwem i dobra muzyka. Ciekawa fabula wciaga. Zazwyczaj nawet te dobre seriale rozmywaja sie maja gorsze odcinki i zaczynaja mnie nudzic i np rzucam w kat dlatego marna ze mnie serialomaniaczka i zwykle wybieram filmy jednak ten jest swietny i kazdy odcinek na wysokim poziomie.

monika220

Nie oglądałam serialu, ale czytałam książkę dlatego jestem ciekawa jak został zrobiony, bo po lekturze wydawało mi się, że to dość trudne zadanie. Wydaje mi się, że kręcenie drugiego sezonu jest bezsensowne, zwlaszcza jeśli zna się ostatnie zdanie książki ;) dodatkowo po tylu szczegółach w niej przeczytanych...odkładam oglądanie serialu na bliżej nieokresloną przyszłość ;)

ocenił(a) serial na 8
Patkaa69

mam nadzieję, że nie. Koniec to koniec. Po co robić dodatkową i fabułę aby wyszedł średni tasiemiec?

kaja1718

Serial był niezły, ale żeby mu dać 10 to naprawdę coś niepojętego. Końcówka była głupiutka i to trzeba powiedzieć wprost. Po co takie budowanie napięcia żeby na koniec zaserwować nam coś tak mało zaskakującego, oczywistego wręcz? Pierwsze odcinki zapowiadały naprawdę interesującą historię, ale im dalej tym słabiej.

P1989

zakończenie właśnie było genialne, bardzo sensowne i racjonalne, nie efekciarskie i nie przerysowane. Na mnie większe wrażenie zrobiło, to jakie Cora miała dzieciństwo i to jak ją ukształtowało, gdyby jej matka nie była dewotką i nie ograniczała by obydwu córek, Cora najprawdopodobniej nigdy by nie trafiła na JD, a jej życie potoczyło by się całkiem inaczej.

karola_korys

Zgadzam się! Przy tych scenach, które bohaterka sobie przypominała człowiek wyobrażał sobie jakieś hoho a tu wydarzyło się w zasadzie coś co wielu mogli się przytrafić i chyba to najbardziej uderzało. To że ludzie są ludźmi a nie potworami i bohaterami. To właśnie było w tym serialu naj!

ocenił(a) serial na 8
P1989

Pewnie doktorek w roli misia, też był wręcz oczywisty...Przestań pieprzyć głupoty.

Bokciu

Tak, był.

ocenił(a) serial na 8
P1989

Nie rozśmieszaj mnie Panie Jackowski...

ocenił(a) serial na 6
Dada_Mufin

Jeśli napiszę, że podejrzewałem co się może dziać w tym domku, to napisze mi ktoś, że się przechwalam. Ale to było dość prawdopodobne (oczywiste). Bo po co by ciągle wprowadzano osobę jej siostry? Hmm? Inna kwestia, że mnie trochę to rozczarowało. Silne emocje na starcie. A potem... z każdym nowym odkrywanym faktem serial jakby schodził na płyciznę.
Może to trochę też wina aktorki. Jessica choć piękna nie jest jakąś wybitną postacią. Nie przekonuje mnie swoją grą. Przynajmniej w tej późniejszej odsłonie. W sumie to nie umiem się zdecydować, czy to akceptuje, czy nie.

ocenił(a) serial na 7
srick.pl

zgoda co do Biel, nie powalila mnie jej gra, zawsze kiedy sie odzywala, jej glos mnie zaskakiwal, zbyt niski, zbyt silny, bez emocji. To absolutnie śliczna kobieta, dla mnie zawsze bedzie gwiazda Seven heaven... Za to Pullman rewelacja, wielka przyjemnosc zobaczyc tego swietnego aktora znowa na ekranie i to w tak dobrej roli.

Serial bardzo ok, dobra rozrywka, wciągająca intryga, zaskoczenie. Calkiem spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones