PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709375}

It's Alright, It's Love

Gwaen-chanh-a, Sa-rang-i-ya
7,8 861
ocen
7,8 10 1 861
Gwaen chanh a, Sa rang i ya
powrót do forum serialu Gwaen-chanh-a, Sa-rang-i-ya

Niesamowita drama! Zabawna i poruszająca (nie do łez - jeszcze) intelektualnie. Bohaterowie nadzwyczajni - każdy z nich ma jakieś zaburzenie psychiczne, więc dramę szczególnie polecam osobom zainteresowanym psychologią i psychiatrią!
Główny bohater Jang Jae-Yeol [Zo In-Sung] jest przeuroczym facetem z manią natręctw, a główna bohaterka Ji Hae-Soo [Kong Hyo-Jin] jest silna, chociaż zdaje sobie sprawę ze swojej "ułomności".
Bardzo dobrze się ogląda tę dramę, a końcówka piątego odcinka doprowadza do obsesji na jej punkcie!
Polecam!!!

ocenił(a) serial na 8
remedios91

Oglądam na bieżąco, też podoba mi się bardzo. Aczkolwiek niektóre sytuacje mnie denerwują, ale pewnie o to chodzi :D Mam pytanie, znasz może inne dramy o podobnej tematyce (psychologia, psychiatria)? A jeśli nie, to jakieś inne warte obejrzenia? Ja dopiero zaczynam swoją przygodę, w zasadzie to pierwsza moja drama. Pozdrawiam :)

file_moon

Hohoho : ) Dramy godne polecenia...? Polecam przejrzeć ranking stacji SBS, ale jeśli nie chce Ci się tam zaglądać, to:
- You Who Came From Stars (2013)
- Master's Sun (2012) - główna bohaterka to aktorka z "It's Okay..."
- I Can Hear Your Voice (2013)
- Secrest Garden (2010)
- You're beautiful (2009)
- Fated to Love You (2014, emitowana obecnie)

- Playful kiss (2010)
- Personal Taste (2010)

- Goo Family Book (2013, stacja MBC... drama fantasy, kostiumowa)
- Coffee Prince (2007, MBC)

I nie wiem, co jeszcze... Możnaby stworzyć naprawdę długą listę fajnych dram : ) Szukaj i baw się przy nich dobrze!
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
remedios91

Ooo, dziękuję bardzo! :D Na pewno w wolnej chwili wybiorę którąś! :)

remedios91

a oto moja lista (kolejność przypadkowa):
Master's Sun
Fated to Love You
Lie to me
The Greatest Love
Emergency Couple
Gentleman's Dignity
Sly and Single Again
Personal Taste
Heartstrings (ale chyba tylko wyłącznie z powodu Lee Shina <3 i OST)
Marriage Not Dating
iii oczywiście It’s Okay, That’s Love - obejrzałam 5 odcinków i nie mogę się oderwać :D
Stwierdzam, że rok 2014 to czas naprawdę świetnych dram

ocenił(a) serial na 8
file_moon

Co do dramy to naprawdę mi sie podobała :) taka inna niż te wszystkie dotychczasowe. A to dramy które polecam ci z całego serca:
- Secret Garden
- Master of the Sun
- kkotboda namja
- personal taste
- Heirs
- Choigowei Sarang
- Emergency couple
- Fated to love you
- marriage not dating

Wszystkie należą do moich ulubionych, więc polecam :)

remedios91

pierwszy odcinek rewelacja! Smuci mnie to, że dopiero zaczynam oglądać (o dramie już wiedziałam dawno ze względu na występ D.O.), ale dopiero mi viki odblokowało. Już nadrabiam;)

asusRM

Pomyśl... Nie musisz czekać całego tygodnia na kolejny odcinek! Toż to prawie błogosławieństwo! : ) Miłej zabawy - bo ta drama naprawdę potrafi rozbawić! : )

remedios91

dokładnie, hehe, już obejrzałam połowę... boskie!

użytkownik usunięty
remedios91

drama przegrała z Winter, the Wind Blows
tamta była bardziej wciągająca i poruszająca, w tej dramie pojawia praktycznie w każdym odcinku wiele nie potrzebnych scen, które psują urok dramy np. 3 stażystów w szpitalu, ich momenty ani zabawne ani ciekawe, zamiast skupić się na losach np, braci itp czy innych bohaterach bardziej wyrazistych

ocenił(a) serial na 10

Moim skromnym zdaniem drama jest naprawdę świetna. Wyróżnia się spośród tych, które do tej pory zdążyłam obejrzeć (parę ich było). Szczególną uwagę chciałam zwrócić na dialogi między bohaterami, które naprawdę trzymały wysoki poziom; podobały mi się drugoplanowe postaci (wujek Jo, no błagam, cały czas się zastanawiam skąd wziąć takiego współlokatora :D), myślę, że główni bohaterowie również się spisali i nie mam nic do zarzucenia ich grze. Może ciężko jest mi tu dokonać jakiejś obiektywnej oceny bo jestem tą produkcją zachwycona ale jeśli chodzi o dramy to z czystym sumieniem mogę ją nazwać perełką i śmiało polecić innym.
Co do dram, chętnie podam te, które przynajmniej mi się podobały:

- Miss Korea (2013/2014) - oglądałam całkiem dawno temu ale pamiętam, że teksty
- Marriage Not Dating (2014) - bardzo lekka i zabawna
- Plan B (2010) - taka przygodowa z Rain`em i wujaszkiem Jo :D
- Midas (2011) - "czy sprzedasz swoją duszę za pieniądze?"
- Sly And Single Again (2014) - lekka komedia romantyczna, też mnie rozbawiła
- A thousand days' promise (2011) - ciężki melodramat w teorii a w praktyce "A Moment to Remember" przerobiony na dramę z paroma dodatkowymi wątkami




użytkownik usunięty
amber_NIE_gold

powiem tak, ja jestem po psychologi i może dlatego inaczej patrze na dramę np nie da się wyleczyć z schizofrenii nikomu, a problemy psychologiczne były słabe jak dla mnie, a drama była zapowiada przez twórców jako dramat tylko Psychologiczny bez wątku romantycznego a wyszło dno, jeśli chodzi mi o fabułę, bo AKTORZY grali świetnie jak zwykle. Główny aktor zaliczany jest jako jeden z 5 najlepszych aktorów w Korei, wiec jak zwykle to potwierdził. Najbardziej mnie rozczarowało brat wyszedł i praktycznie od razu wybaczył, zapisał się na terapie i tak kolorowo się skończyło

Polecam
- Thank you - piękna drama, nawet najtwardszy człowiek na niej zapłacze o dziewczynce chorej na AIDS,
- Fated to Love You - zaskoczenie roku i piękny ost
- My Girl
- Scent of a Woman
- My Name is Kim Sam-Soon
- City Hall
- pasta
- When a Man Loves a Woman
- Fashion King
- all in
- Full House
- That Winter, The Wind Blows
- What Happened in Bali
- Sorry I Love You
- Secret 2013
- Save Your Last Dance for Me
- Last Scandal
- miss korea
- The Slingshot - najlepszy thriller drama jaki widziałem
- The Equator Man - piekna
- bad guy - niezła
- - Dr. Champ - ma w sobie to coś
- Stranger than Paradise
- Ireland
- Stairway to Heaven
- Sad Love Song

japońskie
- 1 Litre of Tears
- engine






ocenił(a) serial na 10

Widzę tutaj prawdziwego dramowego wyjadacza. Sama chętnie się zainteresowałam podanymi przez Ciebie tytułami :) Mam jedno proste pytanie, czy udało Ci się obejrzeć każdą z tych dram z pl napisami?
Najbardziej moją uwagę przykuły: 1.Mianhada, saranghanda, 2.Namja yiyagi, 3.Jeok-do-eui Nam-ja

użytkownik usunięty
amber_NIE_gold

znam angielski wole i lubię po angielsku. Ponieważ tłumacze, nie raz tłumaczą zdania po swojemu, ale pewnie gdzieś w necie są. A tak kocham dramy azjatyckie ale też polecam seriale inne jak
gra o tron - wymiata
spartakus
walkind dead
orginals
pamiętniki wampirów ale do 3 sezonu maks

ocenił(a) serial na 7

.

remedios91

no utknęłam na 9 odcinku i nie mogę ruszyc dalej, bo 7 i 8 odcinki prawie poprzewijałam całe ... chyba już za dużo dram zobaczyłam i jestem wybredna :P
Za to "Blade man" pochłonęłam oba odcinku jednym haustem i nie mogę się doczekać następnych ^^

użytkownik usunięty
moudmargolcia

dalej dramie nic się nie dzieje, nic jak by ci sami aktorzy a inna drama.
blade man - nie wiesz co piszesz. Ponieważ póki drama się nie skończy nie pisz takich słów, a wiesz czemu bo widziałem setki dram, że świetnym, kapitalnym wręcz początkiem a nagle gdzieś w połowie drama umiera a dopiero w połowie jest.

Fated To Love You było dla mnie dramą roku, na początku prześwietne odcinki a od 14 do 20 miałem problemy obejrzeć dramę do końca, bo ci sami aktorzy a fabuła była dalej na poziomie dna

wiem wiem często tak jest z dramami, a ostanio to jakos często bo Fated to love you, King of High School i Marriage not Dating zapowiadały się na ciekawe dramki a po drodze gdzieś zaginęły i już się nie odnalazły i nudno było.
Dlatego mam nadzieje i trzymam kciuki za Blade Man.
Jak na razie tegoroczny mój number one to drama Emergency Couple

użytkownik usunięty
moudmargolcia

1 Litre of Tears na to czekam najbardziej w tym roku, a co do dram mimo, że ostatnie odcinki Fated To Love You były słabe to i tak dla mnie ta jest najlepsza.

użytkownik usunięty

a co chciałem, napisać dramy powinny mieć jak seriale HBO maks 10 odcinków i tylko 10 odcinków. Bo twórcy dram maja problemy tworzyć zgrabnie od początku do końca projekty dramowe. np Fated To Love miał mieć 16, a przedłużyli do 20 i nagle pisali na szybko scenariusz i napisali złe. Dramę zniszczyli, a tak jest bardzo często.
teraz oglądam serial USA strain, 10 ODCINKÓW WYSZŁO i dno. przedłużają fabule maksymalnie jak się. jak by to. co się wydarzyło 10 odcinkach, zamknęli w maks 3. Serial byłby dobry, a tak liczą na kasę i ilość, a nie na jakość

ocenił(a) serial na 9

Numer 1 nie do pobicia, dla mnie każdy ocinek tej dramy był super: Fated To Love You. I kolejne miejsca Emergency Couple, Gentlemans Dignity, BoysOver Flowers, Heirs, Masters of Sun, it's ok thats love, Secret Garden, Man from the stars, cunning single lady, Love Rain, gdyby nie ostatnie odcinki, Youre Beautiful ;)

ocenił(a) serial na 8

I tak uważam, że lepiej 20 odcinków niż nasze polskie 6000 :) ale to nie ma porównania w sumie. Niestety z dramami tak juz jest, że nie potrafią zrobic dobrego zakończenia. Przedłużają dramy tylko i wyłącznie dla pieniędzy i oglądalności. Choćby boys over flower, ostatni odcinek był mega gniotem, którego chce wymazać z pamięci, natomiast cała drama super. W fated to love you równiez sie troszke przedłużyło, ale i tak uważam, że wypada lepiej w porównaniu do końcówek innych dram.

Lady_Klaudia

"I tak uważam, że lepiej 20 odcinków niż nasze polskie 6000 :) " Porównujesz POlske do magicznej Azji? To uaz ciśnie się na jezyk, slowo , bluźnierstwo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones