Gwiazdy wesela

2012
Gwiazdy wesela
7,4 236
ocen
7,4 10 236
338
chce zobaczyć
{"type":"film","id":610750,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Wedding+Band-2012-610750/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Gwiazdy wesela
 • Witam!
  Jako że nikt w sumie nie piszę nic na temat serialu, postanowiłem co nie co opowiedzieć o nim.
  Obejrzałem kilka odcinków, niestety są napisy tylko do pilotażówki i drugiego odcinka, ale z łatwością da się oglądać bez napisów. Serial ogólnie średniawy, ale nie oczekiwałem cudów. Serial o muzykach, grają na różnych imprezach i w sumie tylko to się dzieje. W każdym odcinku jest prezentowana inna uroczystość. Piosenek na szczęście jest mało za co +.
  Teraz trochę o bohaterach.
  Tak jak główny bohater już od pilotażowego odcinka się nie spodobał, tak zostało do teraz. Jest jakiś taki niesympatyczny wg mnie i w dodatku gra takiego cwaniaczka jakby. Koledzy z zespołu dość nijacy. Nie wnoszą specjalnie nic. Głównie wszystko kręci się wokół głównego bohatera i Eddie'go (wraz z jego rodziną). Pozostali członkowie to tak są bo są (jak dla mnie).
  NIby to komedia, ale przyznam szczerze że dużo śmiechu to tam nie ma :D Jednak serial miło się ogląda, jest łatwy lekki i przyjemny :) Jeżeli nie masz czego oglądać, a lubi klimaty imprez, muzyki i ogólnie rzecz biorąc rozrywki to serial napewno przypadnie do gustu. Osobiście daje ocene 6/10. Niestety na więcej nie zasługuje ;)
  Pozdrawiam!

 • luke9471231941 Serial jest całkiem fajny, tak jak powiedziałeś- łatwy, leki i przyjemny. A co do głównego bohatera, powiem tak: nigdy szczególnie nie lubiłam Briana Greena, ale w tej produkcji się do niego przekonałam, tylko drażnią mnie czarne paznokcie i kredka pod oczami, które jego bohater nosi na co dzień.
  Utwory w całkiem dobrej aranżacji muzycznej. Chociaż mam wrażenie, że najlepsze wykonania były w dwóch pierwszych odcinkach.
  Serial dobry na odstresowanie.
  Co do oceny- ode mnie również leci 6/10. "Niezły" to całkiem dobra ocena :).

 • Sarah_Joann_Shy A jednak! Się zastanawiałem czy ma kredke pod oczami czy nie, myślałem że może mam jakieś zwidy ;D No właśnie, nie wspomniałem o aranżacji piosenek. Niektóre faktycznie brzmią fajnie, ale na szczęście dużo piosenek nie ma w odcinku za co + ;)