Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum 1 sezonu

Nie mam pojęcia czym to się niby różni od innych star warsów, tak jak w każdym innym serialu/filmie - plot armor + wiadomo że w każdej sytuacji bohater przeżyje, głupotki takie jak niby namierzenie radionadajnika w kominie xd ok ciekawe, naciągana fabuła, arturito z korpo który wpieprzy się wszędzie bo zabili dwóch ludzi z korpo.. tak się przejął no niesamowite.. tak jakby życie jednostki w tym uniwersum miało jakiekolwiek znaczenie. Imperium szuka Andora chociaż nie ma żadnego dowodu że za czym kolwiek stoi a Luthen szuka go tylko i wyłącznie dlatego że Andor wie jak on wygląda - w świecie gdzie są tysiące planet i biliony ludzi chłop się boi o swój wizerunek tak że ryzykuje swój wizerunek przyjeżdzając na pogrzeb żeby go zabić no ale go nie zabija. No i finalnie ze sto osób podczas pogrzebu zaczyna rozróbę przeciwko imperium bez żadnej bronii i większość z nich ginie. Albo baza imperium na Aldhani która jest chroniona przez 30 ludzi.Klimacik SW spoko i nawet fajny wątek Curusant i więzienia, ale po prostu takie głupotki mnie wybijają z immersji, chciałbym ich po prostu nie widzieć.


Najlepsze sw - pierwszy sezon mandalorianina

gjT1337

W dużej mierze się zgadzam. Seriale SW to generalnie trudna materia - trudno ocenić jednoznacznie. Jeśli brać pod uwagę, to wszystko co do tej pory było to Mandalorianin sezon 1 faktycznie jest najbliżej tego jak powinien wyglądać klimatyczny serial SW bez przesadzonych nawiązań i żerowaniu na nostalgii.
Niemniej i Mando miał swoje problemy.

Andorowi brakuje klimatu jest tylko niezła co prawda historia, ale niezbyt SW.

ocenił(a) serial na 3
skoczek_narciarski

Dla mnie andor słaba historia,, nie porywająca fabuła, ogólnie jakby o niczym, totalnie spieprzony serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones