Gwiezdne wojny: Wizje (2021)
Gwiezdne wojny: Wizje: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Wizje Sezon 1, Odcinek 5

Dziewiąty Jedi

The Ninth Jedi 24m
7,5 430
ocen
7,5 10 1 430
Gwiezdne wojny: Wizje
powrót do forum s1e5

Ten odcinek najlepiej pasuje do gwiezdnych wojen, Margrabia Juro to fajna postać silnego mistrza Jedi i ma bardzo fajny wygląd.

Kara to całkiem sympatyczna dziewczyna, może jej umiejętności walki mieczem świetlnym mogą wydawać się zbyt dobre ale trzeba wziąć pod uwagę że znała całe życie Mistra Juro (wydawał mi się takim jej dziadkiem, albo przynajmniej był taki dla niej) a jej ojciec tworzył miecze świetlne i z tego co widzieliśmy też potrafił posługiwać się Mocą, jestem pewien że mogła przez ten czas trochę podpatrzyć albo nawet być trenowana.

Podobał mi się ten plot twist, wydawało się że to całe spotkanie to pułapka na Jedi a można powiedzieć że okazało się być na odwrót, to była pułapka na Sithów. A co do Sithów to ciekawym było to że widać było u nich pewną więź, zazwyczaj w Gwiezdnych Wojnach tylko czekają by wbić sobie miecz świetlny w plecy a tu proszę jednak widać reakcje jak zauważyli że ich towarzysze są w niebezpieczeństwie/ zostają zabici.

Można narzekać że ten trick ze zmianą koloru miecza świetlnego jest niekanoniczny ale z tego co czytałem było to oparte na jakichś starszych pomysłach ze starego kanonu.

Cały ten odcinek wydawał się pilotem pełnej serii i naprawdę mam nadzieje że puste łby w Disneyu pójdą po rozum do głowy i zmienią to w rzeczywistość, ponoć twórcy mówili że chcieliby zrobić pełną serie ale to zależy od tego czy publiczność będzie chciała ją zobaczyć.

ocenił(a) serial na 9
Zarian_001

Całkowita racja we wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones