idealna kombinacja dramatu i komedii :) Już teraz mogę stwierdzić, ze to jedna z moich
ulubionych dram. Podejrzewam, że dziś ją skończę :D Bohaterowie o skonkretyzowanych
osobowościach. Aktorzy wiarygodni. Akcja się nie wlecze. Ciekawy motyw retrospekcji. A
pocałunki ... *.* hm... nie są sztuczne :)