PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267342}
8,0 564
oceny
8,0 10 1 564
Hachimitsu to Clover
powrót do forum serialu Hachimitsu to Clover

SERIOUSLY!?

ocenił(a) serial na 1

Czy nikt nie zwrócił uwagi na to, że główna bohaterka wygląda i zachowuje się jak 10 latka i wszyscy kolesie dookoła na nią lecą!!!??? To baja promująca pedofilię czy o co chodzi? A motyw z rowerem!? Poważnie nuuuuuudaaaaaaa !!! Finałowy odcinek to już po prostu żenada! Jak początkowo anime było ciekawe, z dobra dawka humoru postacie również przypadły mi do gustu, ale im dalej brnęłam w fabułę odstręczała mnie ta mała dziewczynka, jak ona może mieć 18 lat !? Czy twórcy tego anime nigdy nie mieli kontaktu z normalną 18latką, która potrafi mówić całymi zdaniami, nie rumieni się na każdym kroku i nie ma twarzy (stojąc!) na wysokości "zadania". xD Skąd te wysokie oceny!?

spoiler :
odlew stopy wielkości paczki fajek ! O.o JAK?!

ocenił(a) serial na 8
Tiitek

STARY!!!! Mam tę samą banię z tą młodą Hagu-chan. (Zaznaczam, że anime ogólnie bardzo mi się podoba, ale...) Laska wygląda jak 12-latka!!! i tak się zachowuje, w świetle czego Takemoto i Morita zachowują się jak rasowi pedofile (a wg fabyły ma mieć 19!?!?) - prześladowało mnie to przez cały 1 sezon - a wątpię żeby w drugim coś miało się w tej kwestii zmienić - i był to ze strony tego anime duży minus.

ALE w serialu się w sprawie Hagu poprawili - wygląda już jak super-hot szesnastka! :F

ocenił(a) serial na 3
paulus_germanus

Tez mi nie przypadła do gustu ta Hagu-chan.

ocenił(a) serial na 7
Tiitek

hahaha, chyba każdy to zauważył. wiało jakąś dziwną pedofilią i za każdym razem po scenie z Hagu pozostawał u mnie jakiś niesmak związany z jej postacią. mogli pokazać zagubioną, kruchą 18/19 latkę, ale jako kogoś bardziej rozumnego i przede wszystkim wyglądającego dojrzalej. wątek z Hagu i kreska, to jak dla mnie największe minusy. mimo wszystko seria dostaje ode mnie siódemkę, bo fabularnie jest całkiem niezła. i właściwie humor też mi pasował. :)

użytkownik usunięty
Tiitek

Wydaje mi się, że generalnie to miała być taka karykaturalna konwencja. Honey & Clover trzeba oglądać z przymrużeniem oka ;)

ocenił(a) serial na 7

chyba tak

ocenił(a) serial na 7
Tiitek

nie wiem ocb z tym pedofilstwem w japonii ale co zrobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones