Wg. mnie najlepszy sezon. Same plusy: Świetna, poruszająca historia, niespodziewane zakończenie, bardziej zadziorny bohater zamiast tej niezdarnej Chizuru. Świetny opening, a endingu słucham bez przerwy. I ten moment na końcu "wymiany" Chizuru z Ibukim. Chwyta za serce :)