PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561628}
7,4 1 077
ocen
7,4 10 1 1077
Hakuōki
powrót do forum serialu Hakuōki

Chciałam obejrzeć chociażby ze względu na (płytkie to, oj wiem) pięknych bishounenów, ale po
pierwszym odcinku który przerywałam chyba co 2 minuty, nie jestem w stanie się zabrać do
następnego... Sama nie wiem, może coś w głębi mnie zaprotestowało, żeby nie oglądać anime
tylko dlatego, że biega tam kilku ładnych bizonów? Może jednak jest tam historia warta obejrzenia?
Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości?

ocenił(a) serial na 9
hipsta

Warto obejrzeć, naprawdę :) To nie tylko bishe, ale też kawałek japońskiej historii, chociaż to jest raczej tło. A bishe mają naprawdę cudne charaktery. Na końcówkę I sezonu i cały II polecam zaopatrzyć się w zapas chusteczek.

Radziłabym jednak najpierw poczytać o tym okresie w historii Japonii (1863-68), bo można się pogubić, o co chodzi ;)

hipsta

Największym wrogiem tego anime jest główna bohaterka ;p. Więc nic dziwnego, że przerwałaś w 2 minucie.

ocenił(a) serial na 8
hipsta

Ostatnim czasem jestem dość wybredna co do anime, ale to mnie zauroczyło ^^
no fabuła nie jest jakaś powalająca na kolana, ale i tak sądzę że dobra jak również ciekawa.
Kreska jak na mój gust jest cud miód ;) Muzyka i podkład dźwiękowy również bardzo mi przypadł do gustu.
Od strony artystycznej (tak ja to odbieram) naprawdę warto obejrzeć to anime, jeżeli chodzi o fabułe też warto - ale nie doszukuj się tu jakiejś perełki w tym aspekcie.
ja teraz poszukuje 2-go sezonu bo wszędzie nie działające linki i mam nadzieję że tam fabułka będzie jeszcze bardziej ciekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones