PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561628}
7,4 1 077
ocen
7,4 10 1 1077
Hakuōki
powrót do forum serialu Hakuōki

fajne anime

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie super anime, takie inne które wnosi coś nowego. Mimo iż to przygodówka to mam nadzieje na jakiś mały watek romansowy bo w końcu anime przedstawia jedną dziewczynę i jak sie nie mylę 6 facetów do tego bardzo przystojnych. Z tego musi wyjść jakiś romans ;p

ocenił(a) serial na 10
sahara74

Romansu być nie musi anime mistrzowskie już bez tego jak dla mnie ^^

Himeko-chan

Anime jedne z lepszych tego sezonu. I te bizony wszędzie. Okita i Saito są najlepsi. ;D

ocenił(a) serial na 10
sahara74

zgadzam się z tobą przydał by się romans sami goście i jedna laska bardziej by wtedy wciągał ale i bez tego wciąga!!:)

ocenił(a) serial na 8
sahara74

Hej mam pytanie nie wiecie skąd mogę ściągnąć odcinki od 9?

ocenił(a) serial na 10
avanton18

ja osobiście ściagam z chomikuj.pl aktualnie czekam na odcinek 11 :))

ocenił(a) serial na 7
sahara74

będzie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 7
Martus_2

aha jak ktoś chce watka romansowego to polecam sobie obejrzeć obrazki z strony zerochan : tu przykłady http://www.zerochan.net/191184 i http://www.zerochan.net/189127
Chyba pochodzą one z gry.

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

12 odcinek był boski, już nie umiem się doczekać 13 no i 2 sezonu bo musi być drugi sezon !! :)

te obrazki normalnie super. na jednym nawet ona ma z kimś dziecko XD

ocenił(a) serial na 10
sahara74


O rany o rany, już jutro ostatni odcinek pierwszej serii. Już nie mogę się go doczekać. A najbardziej nie mogę się doczekać drugiego sezonu o ile taki powstanie ale mam nadzieję ,że uznają te anime za tak popularne by zrobić kontynuację :D

ocenił(a) serial na 7
sahara74

coś mi tu nie pasuje - odcinków jest 12 - ostatni już był. Tak jest napisane na anime news network.

ocenił(a) serial na 6
Martus_2

Ja również czegoś tu nie rozumiem. Ma być drugi sezon i nawet nieźle się zapowiada, ale by miał być 13 odcinek? Może jakiś specjalny?

ocenił(a) serial na 10
Marta_K_

też słyszałam że ma być 12 ale tak pisali tylko na forach natomiast na różnych stronkach o tym anime widziałam info że jest 13. czas pokaże :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones