PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718578}

Halo: Zmrok

Halo: Nightfall
4,7 1 053
oceny
4,7 10 1 1053
Halo: Zmrok
powrót do forum serialu Halo: Zmrok

Opinia na temat FILMU

ocenił(a) serial na 6

Niby pisze tu serial, ale że nie ma osobnego działu na pełny film, no to oceniam tutaj.
Ocena 6/10 tyczy się pełnometrażowego filmu 1.38h.

Powiem tak, film jest całkiem całkiem. Napewno chociaż w pewnym stopniu usatysfakcjonuje graczy Halo.
Początek jest naprawdę dobry.
Gonią Zealote (super, że pamiętali o polu ochronnym, to było dobre), pojawia się statek Covenantów. No wow po prostu - jak dla mnie.
Chodzą w kostiumach jak ODST. Wszystko spoko.
Potem mamy Kondora, wspominki o Master Cheefie , akcja dziejąca się na fragmencie HALO, gościa, który był Spartaninem, no i oczywiście klasyczną broń.
To jest spoko, może się podobać.
Niestety akcja w pewnej mierze siada na fragmencie Halo.
Siada z jednej strony z powodu zagrożenia jakie tam panuje.
Ogółem jest ciekawie - brak możliwości używania techniki i poczucie całkowitego zagrożenia. No pomysł nawet pyknął.
No ale owe zagrożenie jakieś robale rodem jak z filmu Wstrząsy z lat 90 aż nadto psuje to iż jest to film Halo.
Covenant na początku to zdecydowanie za mało.
A szkoda.
Zamysł był inny niż oklepana z gier walka z Covenantami, no ale kurde.
Wkońcu głownym odbiorcą będą gracze Halo.
Więc ja jako gracz właśnie chciałem zobaczyć walkę z kolorowymi ufolami.
Jeśli już notorycznie zamysł reżysera był by ich nie wprowadzać, to można było się posiłkować chociaż tymi zarażonymi marines z Combat Evolved.
Nie powiem, że było źle, bo było spoko, ale zmieniło to trochę kino Halo, po prostu w zwyczajne kino SF - planeta, dziwne robale, trzeba zdetonować ją bo bla bla bla coś tam a potem ucieczka.
No zwyczajny oklepany schemat klasycznego kina SF.
No szkoda szkoda że tak wyszło jak wyszło. Ujmę to tak iż zbyt mało Halo w Halo.
Ale 6/10 ode mnie ląduje.
Warto obejrzeć, ale zdecydowanie FORWARD UNTO DAWN pozycją obowiązkową !!!
Dostałem tam wszystko to co chciałem dostać, lecz też za mało.

settokaiba

Nie da się tego czytać. Chcesz pisać opinie, to najpierw naucz się poprawnie pisać w ogóle. To nie jest zaczepka, tylko dobra rada.

settokaiba

Większego kisielu w życiu nie czytałem. Przeczytałem Twój komentarz 3 razy i chodź naprawdę się starałem nic z tego nie zrozumiałem. No może oprócz tego że grałeś w grę.

ocenił(a) serial na 6
amikolajczyk640

No nie wiem , przeczytałem raz , i go zrozumiałem .

ocenił(a) serial na 5
Jacek_Pedzisz

Ja również zrozumiałem, mało tego kolega fajnie wypunktował co było dobre w filmie, a co złe i ja się z nim zgadzam. Nie każdy musi mieć od razu styl profesjonalnego recenzenta, a oni także potrafią nieraz kompletnie spieprzyć recenzję, czy opis.

settokaiba

Aż oczy krwawią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones