PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287713}

Boys Before Flowers

Hana Yori Dango
7,9 2 606
ocen
7,9 10 1 2606
Hana Yori Dango
powrót do forum serialu Hana Yori Dango

Buu

ocenił(a) serial na 10

Co prawda obejrzałam najpierw koreańską wersję, która bardzo mi się podobała, to jednak japońska wersja jest moim zdaniem lepsza. Nie ma tutaj tego typowego koreańskiego zachowania koreanek (w dramach), co mnie strasznie irytuje i doprowadza do szału. Co prawda japończycy też mają swoje inne poczucie humoru, ale wolę ich niż koreańskie. Tak już mi się to przejadło, a zwłaszcza koreanki w dramach. To istna katorga dla mnie.

ocenił(a) serial na 7
Gwiyomi

Nie widziałam koreańskiej wersji, mogłabyś powiedzieć coś więcej nt. tych specyficznych zachowań Koreanek?

ocenił(a) serial na 10
Intan

Zwykle koreanki w dramach są głupie, naiwne, strasznie piszczące, irytujące, robią swoje dziecięce niewinne miny, a tak naprawdę są wredne, co chwila drą się jak głupie o byle pierdołę, takie cnotki, że jak facet je dotknie to już "gwałt" -.- no po prostu zwykle zachowują się jak 5-10 latki, a nie jak normalne kobiety, nie mówię, że w każdej dramie tak jest, ale po prostu przeważnie znajdzie się choć jedna taka idiotka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones