PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433940}

For You in Full Blossom

Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
8,0 2 660
ocen
8,0 10 1 2660
Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
powrót do forum serialu Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise

Jestem w połowie tej dramy i od pierwszego odcinka już bardzo mi się spodobała. Przezabawne sytuacje, dialogi, normalnie ubaw po pachy! ;) Poziom humoru i śmiechu jest nieporównywalnie większy od większości innych produkcji oznaczonych jako "komedia". Do tego fajny klimacik szkolnego życia, coś co odpowiada mi najbardziej, gdyż sama jestem na etapie szkoły średniej. Dobra fabuła, zawsze się coś dzieje i pojawiają się nowe sytuacje. Wątek romantyczny też sprytnie wpleciony, tak, że nie razi po oczach, nie opiera sie na zasadzie pseudo-dramaturgii "ja go kocham, podcinam sobie żyły, a on dalej mnie nie chce". Przynajmniej póki co nic takiego nie wystąpiło. Postacie są fajne, zróżnicowane oraz ich charaktery są realistyczne. No i co tu dużo mówić... oglądając dramę jest na czym (a raczej kim) zawiesić oko. ;)

Majka7_Fire

I już po całym seansie mogę z całą odpowiedzialnością polecić ten serial wszystkim. :)
Jednak do powyższych plusów muszę dopisać też 2 malutkie minusiki, coś co nieco mniej mi się podobało. Są to przebieranki za dziewczyny (no kurczę, tym facetom to w ogóle nie pasowało, ale wiadomo, miało być zabawnie, no cóż... wolę ich jednak w spodniach niż sukienkach ;)) oraz kolejny minus, to w niektórych momentach patetyczna muzyka. Momentami psuła mi trochę odbiór, ale to szczegół.
Te minusy są i tak niczym w porównaniu do plusów i całej zabawy jaką niosło za sobą oglądanie tej produkcji. ^^ Także jeszcze raz polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones