PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433940}

For You in Full Blossom

Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
8,0 2 660
ocen
8,0 10 1 2660
Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
powrót do forum serialu Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise

Arcydzieło !!

ocenił(a) serial na 10

Ta drama jest najcudowniejszą jaką oglądałam do tej pory przepełniona humorem pozytywną energią i naprawdę wszystkim tym co powinien posiadać dobry film. Polecam każdemu młodemu, starszemu, kobiecie i mężczyźnie. Dla porównania jestem 20-letnią kobietą i zakochałam się w tym serialu. Choć czytając zapowiedź nie byłam nastawiona pozytywnie po oglądnięciu czuję niedosyt ja chcę kolejną serię !!! <3 <3

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

nigdy nie lubilam takich seriali ale po obejrzeniu tej dramy zakochalam sie w japonskich produkcjach :) wiesz cos moze na temat 2 sezonu? :>

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

No właśnie niestety nie wiem nic na temat tego czy w ogóle będzie kolejny sezon, mam nadzieję że tak w końcu drama jest rewelacyjna ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

rewelacyjna :D tylko ze z 2007 wiec niestety chyba musze cie rozarowac ;d skoro do tej pory nie ma 2 cz. ale na pocieszenie masz tutaj jeszcze lepsza z Shun'em Oguri :D tylko loczek mnie tam wkurza -.- http://love-drama.pl/hana-yori-dango-po-polsku

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Hana Yori Dango już oglądałam nawet dwa sezony i zdecydowanie uważam że pierwszy jest lepszy od drugiego ;) Jeśli mam ci polecić dobrą dramę to zdecydowanie była by to "E mo zai shen bian" lub jak kto woli "Devil beside you" http://love-drama.pl/devil jeśli oglądałaś to bardzo dobrze a jeśli nie to naprawdę polecam ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

a film ogladalas? ;d mi tam sie 2 sezony podobaly, tylko szkoda Rui'ego no ! :) znasz jakas fajna drame z Shunem Oguri jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Tak film też oglądałam i bardzo mi się podobał. Doumyouji czasami taki zazdrosny był ;D a na końcu jaki ucieszony że będą mieć dziecko ;) Co do Rui'ego to się zgodzę od początku był taki kochany nawet czasami byłam wściekła że Makino go nie wybrała. A jeśli chodzi o dramę to niestety jeszcze nie oglądałam lepszych od Hana Yori Dango czy Hanazakari No Kimitachi E z udziałem Shuna. Oglądałam z nim film "Azumi" hmm mi się podobał ale jest bardzo krwawy i jak dla mnie czasem niezrozumiały. Ale jeśli coś będę oglądać i będzie fajne to dam ci znać ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

oooo czad, mi z opisow kilka dram z nim sie podobalo ale nigdzie znalezc nie moge :( wiem, mam to samo, ja nadal jestem na nia wkurzona :D Rui zawsze byl kiedy potrzebowala pomocy, a na koncu i tak najgorzej wychodzil, cierpial tylko przez to :< tymbardziej ze koniec koncow kazdy z f4 swoje problemy rozwiązal a Rui Hanazawa zostal sam ze wszystkim, nawet koles od herbatek napisal ksiazke! no co to w ogole jest ja sie pytam :)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

dobry byl motyw z : "-Makino, moge zobaczyc twoje majtki?" :D hahahaha lalam z jego miny, speszyl sie taki troche :D

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Rui był słodki ale jak dla mnie zbyt często się zakochiwał a Doumyouji zawsze kochał tylko Makino ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

dla mnie Doumyouji byl zbyt agresywny, ja na miejscu Makino bym sobie poprostu nie pozwolila jak sie na nia darl i wogole ;d a Rui zakochal sie tylko 2 razy :D przeciez od przedszkola kochal tylko Shizuke ;p

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Ja to widzę trochę inaczej Doumyouji był taki nieprzyjemny dlatego że Makino od początku gdy się mu sprzeciwiła zaintrygowała go i równocześnie nie zwracała na niego uwagi tylko na Ruy'iego. Dlatego był taki wściekły hihi ;) Masz rację był za brutalny ale to był taki jego zewnętrzny bunt bo cały czas czuł że choć ma pieniądze nie może mieć tego czego naprawdę chce :) Czasami nawet rozumiałam jego zachowanie, a czasami nim gardziłam może dlatego tak bardzo polubiłam ta postać :)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

przynajmniej interesujacy byl, nie nudny :Dfakt, moze poprostu Rui badziej pdobal mi się z wygladu ;d ale mi poprostu szkoda bylo tego ze kazdy cos mial a Rui koniec koncow ze swoimi prblemami zostal sam, pomimo tego ze zawsze wszystkim pomagal ;d a Doumyouji chyba poprostu byl samotny i potrzebowal kogos kogo moglby pokochac ;)

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Co fakt to fakt szkoda chłopaka choć myślę że on jeż się odnajdywał w tej swojej małej samotności nie był w końcu taki jak F4...

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

a ja mysle ze idealnie pasowal do f4, uzupelnial ich, oni brutalni on delikatny naprzyklad :D taki uczuciowy, tworcy tej dramy wzieli mnie na uczucia :D haha

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Może i coś w tym jest różnorodność w końcu jest ciekawa. Bardziej chodziło mi o to że choć byli grupą on trzymał się jednak na uboczu ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

jasne, jeden jeszcze mogl byc murzynem :D hahaha i wlasnie to w jaki sposob sie zachowywal bylo w nim najlepsze ;> rownowaga w koncu musi byc ;p

ocenił(a) serial na 10
stokrotka9502

Dlatego drama była taka ciekawa ;)

ocenił(a) serial na 10
NikaDominika15

Dokładnie Mistrzostwo Świata!
Miło i pozytywnie zakręcone.
Jestem w szoku po obejrzeniu. Naprawde świetna robota, tylko szkoda, że tak krótka :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones