PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505253}
6,7 1 123
oceny
6,7 10 1 1123
Happy Town
powrót do forum serialu Happy Town

Błagam. To dobry serial jako serial , ale historia ( do czego przyznali się twórcy ) jest "inspirowana" ( czytaj "skopiowana" ) z "Twin Peaks" . Nie można wymyślić czegoś nowego ???Po co robić coś co już było?

ocenił(a) serial na 8
Puszcza03

Tego jeszcze nie było, to taki mix - i powiem, że udany... niestety zbyt wolny rozwój akcji i zła kampania marketingowa zniszczyły ten serial... a szkoda, bo ostatni odcinek był czymś, co lubię i chodź poprzednie mnie denerwowały, to ten był tak poplątany i chaotyczny, że czułem się jak podczas oglądania finału 3-ciej serii lostów, a takich dziwnych wrażeń to dawno nie miałem... seriale typu Monk, czy nawet mentalistę przewiduję w miarę szybko... a tego jakoś mi się nie udało przewidzieć :)

ocenił(a) serial na 9
Puszcza03

serial z pewnoscia mozna przyrownac do Twin Peaks bo ma tam jakies wpolne watki (mala zamknieta spolecznosc, policyjne sledztwo, poszukiwanie mordercy, TAJEMNICA z gatunku tych 'nadprzyrodzonych' [prawdopodobnie bo jednak nie wiemy do konca]) ale zeby pisac ze jest to zwykla kalka TP to juz gruba przesada :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones