PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788999}

Happy!

7,7 11 397
ocen
7,7 10 1 11397
6,9 8
ocen krytyków
Happy
powrót do forum serialu Happy!

jakie to piękne

ocenił(a) serial na 9

mix maxa paynea, crunk , toy story i tylko strzelaj. Bohater niezniczczalny skur@#$l o czarnym ja smoła poczuciu humoru z tendencjami samobójczymi. Miasto grzechu pełne zwyroli, korupcji i brudu, świat psychodeliczny, gdzie wymyśleni przyjaciele chodzą na grupę wsparcia. Wielkie uznanie dla twórców, jak posklejali to wszystko do kupy. Wizualnie ekstraklasa, sceny akcji kompletna rozwałka, ekstremalnie krwawy, świetnie zagrany, postacie kompletnie przegięte plus kilka potężnie zrytych twistów- najlepszy serial świąteczny w historii.

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Przede wszystkim, co mnie urzekło od pierwszego odcinka, główna postać jest wizualną kopią niemal 1:1 wspaniałej postaci Harry'ego z "Kevina samego w domu" :). Ten płaszczyk, ten szaliczek, tak nonszalancko zarzucany! I nawet łomot chwilami dostaje podobny, coś prześlicznego! Cały klimat zresztą przypomina mocno pojechaną wersję Kevina, z muzyką włącznie - co jest super. Osobną ucztą jest mnogość genialnie wplecionych nawiązań, że wspomnę tylko o scenie z "Lśnienia" i "Wściekłych psów", żeby nie spojlerować zanadto (na polskim Netfliksie serial pojawił się dopiero niedawno, 26 kwietnia, ale za to czyta fenomenalny lektor, a i tłumaczenie jest naprawdę świetne).

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Ja kompletnie odleciałem jak zobaczyłem tajne stowarzyszenie robali przebierańców i ich orgię. Oraz Kiedy Nick sobie żywą tarczę z żony i dziecka typa sobie zrobił ;) Jakie dlaa was najlepsze momenty były ? :)

ocenił(a) serial na 8
bolszewik

hahahaahaha :"wymyśleni przyjaciele chodzą na grupę wsparcia. "

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

II sezon, skręcił bardziej w strone ash vs martwe zło , stracił trochę swój noirowy, brudny klimat. za mało miejskiego syfu bandyterki, prostytutek. Za dużo dnia, dzieci, i elementów fantasy. Miejscami jest nudno, głupio i niespójnie (cały watek z trzeźwością i córką). Aktorstwo zwłaszcza pana meloni i orcusa mocno przeszarżowane, jakoś nie przeszkadzało mi to w pierwszym sezonie . Pierwsze dwa odcinki musiałem przyjąć pod wódeczke ( ogólnie świetny serial pod wódeczke). Dalej mamy tu mnóstwo oryginalnych, krwawych i po*&*$nych akcji. Sam pomysł na jajobonaze świetny, sammy shine świeci blaskiem supernowej. Ogólnie to powinno się ten serial puszczać na wtż w szkołach jako koronny dowód na cywilizacje śmierci i promocje deprawacji :). Seksualizacja i brutalizacja dzieci w pełnej krasie. Miałem dać 6/7, ale finał był niesłychanie satysfakcjonujący (zbalansowany: groteskowy szokujący), plus odcinek blitzkrieg tez zrobił robote. 8,5

bolszewik

1. sezon super. 2. nie przypadł mi do gustu, choć też miał ciekawe chwile. W 2. sezonie gorszy klimat i fabuła (beznadziejny motyw kosmitów i Orcusa).

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Odcinek Pervalooza bardzo mi przypadł do gustu, a ogólnie to faktycznie w drugim sezonie klimat trochę inny, ale też w sumie jest oryginalniej i nie ma tyle męczenia się z tym samym.

Degeneracja i perwersja wciąż mają się dobrze, a to najważniejsze. Podoba mi się ten motyw z demonami i cała historia Sonny'ego. Ogólnie jest to fajne uczucie, że od pierwszego do ostatniego odcinka wątki zmierzają do przemyślanego finału, a nie że twórcy wymyślają zapychacze lub nie mają pojęcia dokąd zmierzają. Trochę sam Happy przestaje być taki istotny, ale to i tak kawał kapitalnego serialu, naprawdę jedna z lepszych rzeczy, jakie w ostatniej dekadzie wyprodukowała telewizja i obowiązkowo polecam każdemu.

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

pełne wariactwo - 9/10 !!!

bolszewik

Mam niemal tak samo, wiem, że post twój ma już dwa lata, ale co tam Bo ja widzę trochę Max Payna z miksem Punishera, Ten Pan Blue to jawna inspiracja Breaking Bad Łysy w Okularkach z bródką dodatkowo jego pseudonim to Blue, jak Meta Pana Whita :D Widać, że twórca czerpał z wielu źródeł popkultury. Jednak nie wiedzieć czemu nie mogę zdzierżyć Pani Detektyw, ale zobaczę jeszcze potem, bo dopiero 4 odc.