PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500255}

First Love Limited

Hatsukoi Gentei
6,9 296
ocen
6,9 10 1 296
Hatsukoi Gentei
powrót do forum serialu Hatsukoi Gentei

Jak Wrażenia ?

ocenił(a) serial na 10

Czy jest się z czego pośmiać ? Nie trzeba dużo nad tym myśleć. Seria przepełniona naprawdę
dobrym humorem. Kreska ładna, romanse rozwinięte u wszystkich postaci, wiec to nie jest typowa
komedia-romantyczna gdzie romans jest skupiany głównie na dwójce bohaterów. Ciężko tu
określić głównego bohatera, wręcz powiem że go nie ma, każdy jest na równym poziomie, ale
moimi faworytami są : Kusuda i Enomoto (która charakterem przypomina Sawachike z "School
Rumble"). Zakończenie tego anime podobało mi się bardzo, ponieważ większość produkcji o w/w
gatunku kończy się obojętnie, tu aż miło się patrzało. Jedno co mi tu nie pasuje, to to, że jest tak
mało odcinków. Jedyne 12 odc TV, wg mnie to za mało, spokojnie mogli by to rozciągnąć na 26
epizodów co najmniej.
Btw. Co do 6 odcinków specjalnych (które mają jedynie po 5min) : Przedstawiają dziewczynę, której
nie ukazano w sezonie. Ta króciutka seria dostarcza nam średniej dawki "fan service'u", ale za to
przezabawnej.
Oceniam 10/10 i dodaję do ulubionych. Nie miałem czego zarzucić tej produkcji. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones