PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143842}

Hawaii 5-0

Hawaii Five-O
6,8 142
oceny
6,8 10 1 142
Hawaii 5 0
powrót do forum serialu Hawaii 5-0

I rzec muszę, iż nic mu nie brakuje. Perfekcyjny. Zadziwiająco realistyczny, złożony fabularnie i profesjonalnie nakręcony (brak sztucznego tła za samochodem co typowe dla lat 60). No i kultowy motyw przewodni. Kiedyś będę patrzył na serial, tylko że w chwili obecnej w kolejce czekają Miami Vice i Kojak :)

ocenił(a) serial na 8
Bruce_Lee

Ja jestem w trakcie oglądania i muszę powiedzieć, że serial jest świetny. Bije na głowę nową wersję (choc oglądałem tylko jeden odcinek nowej). Rewelacyjny klimat i scenografia. Motyw przewodni napędza akcję. Typowy serial kryminalny, a nie widowiskowe kino akcji z popisami pirotechnicznymi, gdzie logika wątków kryminalnych stanowi tło. Brakuje stacji TV która by emitowała tego typu seriale.
Ps. Nie dziwię się, że Jack Lord osiadł na Hawajach już w trakcie kręcenia serialu i mieszkał tam do śmierci. Piękne miejsce.

ocenił(a) serial na 8
Bruce_Lee

Leci z soboty na niedzielę, na cbs action. Widziałem parę odcinków, świetny serial.

Jimmy

Ale o h9jowej porze .

Bruce_Lee

Masakra jak wiele serialowych perełek z lat 60-tych i nie tylko, jest u nas kompletnie nieznana. "Green Acres", "My favorite martian", "Gilligan's Island". Szkoda bo ominęło nas w Polsce sporo dobrych seriali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones