PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833975}
7,0 20 341
ocen
7,0 10 1 20341
6,9 8
ocen krytyków
Hawkeye
powrót do forum serialu Hawkeye

Chyba do tej pory najlepszy odcinek , ale mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami. Poza tym paskudnym akcentem Pugh, nie było się do czego przyczepić. Zastanawia mnie tylko, dlaczego Yelena nie dowiedziała się jak zginęła Natasha, czy tylko Burton wie, że poświęciła dla dobra sprawy? Pamięta ktoś scenę po napisach w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz? Nie jestem pewny czy przy nagrobku Natashy był ktoś jeszcze poza Belową, ale chyba ta sama osoba co rozmawiała w budynku z U.S. Agent. Nie pozostaje nic innego tylko czekać na epizod Kingpina.

Taio

To była Valentina Allegra de Fontaine która zrekrutowała już walkera.

kolo_103

Czyli to ona zleciła zabicie Hawkeye, a nie Eleonor Bishop, zapewne to próba wywabienia Clinta poprzez konwersację z Kate.

Taio

Nie wiadomo czy Valentina nie ma nad sobą kogoś jeszcze np. kingpina albo rządu czy jest szefową własnej organizacji albo nawet jedno i drugie a wiec pracuje dla kogoś i przy okazji realizuje własne cele.

Taio

Rzeczywiście akcent Yeleny był trochę drażniący ale reszta świetna. Mam pytanie: Czy było gdzieś podane czy Kingpin od Hawkeye i ten Netflixowy to ten sam Kingpin czy łączy ich tylko Vincent który ich gra a to dwie różne wersje ?

Kolejorz168

Kevin Feige wypowiadał się że nie miał wpływu na seriale ABC i Netflixa i że Charlie Cox wroci jako Daredevil. Więc ludzie odebrali to jako reebot z tymi samymi aktorami. No zobaczymy, serialowy Kingpin w 3 sezonie trafił do więzienia znowu i Daredevil miał na niego haka że jesli ucieknie to Vannessa będzie miała problemy. Hawkeye jak widać go poznał jako Ronin więc ciekawe czy poruszą watek że Kingpin siedział w wiezieniu bo 2 razy tam trafił i w mediach było o nim głośno według serialów Netflixa

ocenił(a) serial na 3
Kolejorz168

Trochę? on był wkór..jący

Taio

Ja mam wrażenie że to dopiero początek serialu a został 1 odcinek. Kingpina przedstawiają jako grubą rybe i wątpie żeby doszło do jakiegoś pojedynku jego z Hawkeyem pewnie dalej będzie pociągał za sznurki a ciąg dalszy w serialu Echo. No właśnie serial Echo myślicie że dostaniemy tam postacie z tego serialu? Kate, Clita, Jacka, dresiarzy itp?

kamilx98

Clinta na 99% nie bo trzeba Rennerowi odpowiednio zapłacić. Reszta jak najbardziej.

kolo_103

W każdym razie nie chcialbym odsylania Clinta na emeryture bo trwa to od koniac Age of Ultron idzie i za każdym razem wraca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones