PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010614}
7,5 9 070
ocen
7,5 10 1 9070
6,8 9
ocen krytyków
Heartstopper
powrót do forum serialu Heartstopper

Chciałbym

ocenił(a) serial na 9

Chciałbym żyć w miejscu i czasach, kiedy będąc 15/16 letnim chłopakiem miałbym tak ogromną samoświadomość, jak główni bohaterowie, szczególnie jeśli chodzi o seksualność. Serial pochłonąłem w jedną noc z uśmiechem na twarzy przez prawie cały seans. Polecanko bardzo, nie tylko dla nastolatków.

ocenił(a) serial na 10
kasak95

Witaj w klubie...

ocenił(a) serial na 9
kasak95

Podobnie! Mam nadzieję, że obecnie już gdzieś takie miejsca faktycznie istnieją.

kasak95

Podpisuję się pod tym komentarzem!

kasak95

Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak Ty, po obejrzeniu pierwszych kilku odcinków :) Totalnie chciałabym zobaczyć coś takiego ok. 10 lat temu.
Wciąż jestem pod wrażeniem tej świadomości postaci i naturalności tak młodych aktorów. Serial znalazłam i pochłonęłam w jeden dzień, oglądałam z nieskrywaną ciekawością, mimo że lata liceum mam już dawno za sobą :) Klimat serialu bardzo ze mną rezonuje. Przeuroczy i cudownie wciągający. Rewatch w oryginalnej wersji językowej murowany! Pozdrawiam ♥︎

kasak95

A wiesz, że to samouświadomienie to zasługa scenerzysty? Odróżnij rzeczywistości of filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones