PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628533}

Hell on Wheels: Witaj w piekle

Hell on Wheels
7,8 5 178
ocen
7,8 10 1 5178
Hell on Wheels: Witaj w piekle
powrót do forum serialu Hell on Wheels: Witaj w piekle

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 10

Jaka jest wasza ulubiona postać panowie? Mój typ:

Szwed


Szara eminencja,świetny akcent,profesjonalista w swoim fachu

ocenił(a) serial na 8
KrzysiekZM

Cullen Bohannan, oczywiście :) Szwed, rzeczywiście ciekawa postać, choć straszny z niego sku*wiel. :P

ocenił(a) serial na 8
elo84

No i tak ma właśnie być :) Kanadyjczyk grający szweda który w rzeczywistości jest norwegiem. To jest to :)

ocenił(a) serial na 8
KrzysiekZM

Prostytutka grzmocona przez mudzina :) fajna jest, a do tego Szwed :)

KrzysiekZM

Ulubiona postać damska to oczywiście Pani Bell. Co do męskiej to wybór jest oczywisty między: Bohannanem, Durantem i Szwedem. Każda z tych postaci jest bardzo wyrazista i w swojej kategorii człowieka fajnie przedstawiona. Ja osobiście spośród południowca, biznesmena i ekscentrycznej prawej ręki bossa lubię Bohannana.

ocenił(a) serial na 7
KrzysiekZM

oczywiście: Cullen Bohannan i Lily Bell, ale wszyscy aktorzy są dobrze dobrani i warci zainteresowania

ocenił(a) serial na 9
KrzysiekZM

Mi najbardziej podoba się Szwed i Lilly Bell. Bohannon momentami nudny. A Lilly Bell to twardzielka.

ocenił(a) serial na 9
KrzysiekZM

oczywiście Cullen Bohannon :)

KrzysiekZM

durant! nieodgadniony jak wyroki boskie. kibicuje jemu i lilly :D

ocenił(a) serial na 8
KrzysiekZM

Na razie jestem po pierwszym sezonie i najbardziej póki co lubię Bohannona - kowboj badass, Duranta - sprytny cwaniaczek, Szweda,bo się zapowiada na dobrą mendę, poza tym ten akcent i zionie charyzmą. Pozostałe postacie raczej jakoś nie wzbudzają wielkiej sympatii u mnie.

ocenił(a) serial na 9
KrzysiekZM

Teraz, po końcówce całego serialu, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Cullen jest zdecydowanie najlepszą postacią w tym serialu. Gość grał świetnie i naprawdę nadał charyzmy głównemu bohaterowi. Ale prawie tak samo jak Bohannona lubiłem również gubernatora Campbella (świetny - twardy, spokojny i jeszcze ten jego głos), no i oczywiście Duranta ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones