PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628533}

Hell on Wheels: Witaj w piekle

Hell on Wheels
7,8 5 167
ocen
7,8 10 1 5167
Hell on Wheels: Witaj w piekle
powrót do forum serialu Hell on Wheels: Witaj w piekle

...

użytkownik usunięty

Najlepszy serial ever. Niezwykle głęboki(tylko trzeba się wmyśleć), kapitalni aktorzy, fabula, kawałek ciekawe historii. Moim zdaniem lepszy od np. Breaking Bad

Tez tak uwazam.

ocenił(a) serial na 7

Lekka przesada, serial przyjemnie się ogląda, ale do Breaking Bad mu daleko.

ocenił(a) serial na 8
jolakwach

Też jak dla mnie do BB mu sporo brakuje :)
Subiektywnie nie wciąga mnie aż tak jak BB. Patrząc na moje oceny poszczególnych odcinków, to tylko jeden epizod mam oceniony na dziewiątkę - finał drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 9

Zgadzam się. Serial jest genialny! Momentami lepszy od Breaking Bad, ale oba seriale są na najwyższym poziomie.

ocenił(a) serial na 8
Kassandra85

Po ocenach myślałem, że trafiłem na jakąś serialową perełkę ale po trzech sezonach widzę, że to taki przeciętniak. Co nie znaczy, że nie "wciągnę" kolejnych 2 sezonów;). Mam porównanie bo troszkę seriali widziałem, tych popularnych i tych niszowych.

ocenił(a) serial na 9
viatori

Ja również mam porównanie i Hell On Wheels jest u mnie bardzo wysoko, ponieważ uwielbiam klimat Dzikiego Zachodu oraz typ bohaterów, które w serialu są kreowane. Są elementy historyczne, bród, smród, wyraziste postacie - dla mnie rewelka.

ocenił(a) serial na 8
Kassandra85

Też uwielbiam ten klimat ale coś mi w serialu nie pasowało. Teraz jestem w połowie 5 sezonu i wygląda na to, że moja ocena poszybuje w górę na finiszu. Polecam serial o osadnikach "Deadwood", albo "Rzym"- to już nie Dziki zachód ale "historyczne, bród, smród" jak najbardziej. ;)

ocenił(a) serial na 9
viatori

Panie, "Deadwood" i Ala Słendźiena, to ja uwielbiam :D

ocenił(a) serial na 7

Dobrze się ogląda, ale bez przesady Breaking Bad bije go na głowę. Aktorzy grają nierówno. Szczególnie Anson Mount poraża mimiką, jak drewno, chodzi, odchodzi, miny stroi. Wyróżnia się Colm Meaney, który coś tam gra i Christopher Heyerdahl - dla mnie mistrzostwo świata. Wiele niekonsekwencji i uproszczeń fabuły. Polityczna poprawność serialu powoduje, że momentami nie da się oglądać. Widać jednak, że przykładają się do scenografii i kostiumów. Drugi plan nieźle działa.

ocenił(a) serial na 8

faktycznie Breaking Bad nie oglądałem ale odezwanie się na jakimkolwiek forum nawet kucharskim i porównanie do tego serialu powoduje lawinę postów ... aż strach się odezwać ...

ocenił(a) serial na 7
yanek75

To sobie obejrzyj i będziesz wiedział w czym rzecz. Naprawdę polecam. :)

ocenił(a) serial na 8
jolakwach

kłopot polega na tym że go przegapiłem ... ale poszukam może puszczają go na jakiejś stacji tv

ocenił(a) serial na 7
yanek75

najlepiej ciągnąć przez torrent

użytkownik usunięty

Obejrzałem "Deadwood" i cofam to, co powiedziałem. Z produkcją HBO "Hell on Wheels" nawet nie ma co się porównywać, tak samo zresztą jak "Breaking Bad"(co do poziomu BB i Hell on Wheels to dalej sądzę, że ta druga produkcja przeważa pod względem głębi intelektualnej"). "Deadwood" to arcydzieło, to serial, który wzniósł się na wyżyny, który wzniósł się na poziom wielkiej literatury.

większośc seriali jest lepsza niż naiwny gniot breaking bad..

ocenił(a) serial na 7
superskora

Prowokujesz, nie znasz się na kinie, czy może nie znasz serialu? :))

jolakwach

nie dalem rady skonczyc 2 sezonu. kazdy odcinek to 95% nielogiczny shit a pózniej cliff hanger. nie trolluje, serio. ale rozumiem, ze komus sie moze podobac. twoj wybor na co marnujesz czas. wole the wire, true detective s1 albo sopranos.

ocenił(a) serial na 9
superskora

zgadzam się

ocenił(a) serial na 10

na pewno lepszy..wymeczylem 2 sezony breaking bad..wiecej nie dalem rady nie rozumiem "ochów" i "achów"..natomiast tutaj rzecz jasna w/g mnie sa jak najbardziej uzasadnione...

ocenił(a) serial na 8
ghost31

Bo 2 sezony to wprowadzenie do historii (osobiście uważam że są tak samo dobre jak pozostałe, nie wiem dlaczego tyle ludzi uważa że są nudne, fajnie się ogląda te nieporadne początki działalności White'a i Jesse'ego), a potem to już akcja się rozkręca na całego. Moim zdaniem wiele tracisz, ale co kto lubi :)

A co do Hell, to moim zdaniem serial jest bardzo dobry, ale nie jest to jeden z najlepszych seriali. 5 sezon już jest wg. mnie znacznie słabszy od poprzednich sezonów.

ocenił(a) serial na 6

Nie za bardzo rozumiem skąd te zachwyty. Serial na pewno powyżej przeciętnej ale najlepszy ever?
Miejscami ciągnął się niemiłosiernie a 5 sezon robiony na siłę. Dotrwałem do końca ale przyznam że oglądałem z coraz większym zniechęceniem.
Nie ma co porównywać tego serialu do BB który moim zdaniem bije Hell on Weels na głowę. Ale to moje subiektywne zdanie.
Oglądnijcie sobie Boardwalk Empire to zobaczycie podobne w klimacie ale znacznie lepsze dzieło

użytkownik usunięty
speedy179

To był post świeżo po obejrzeniu 4 sezonów, ergo nie do końca obiektywny. Z perspektywy czasu uważam, ze, faktycznie, ten serial nie należy do tych najlepszych. Co do "Breaking Bad" to, bo ja wiem, uważam tę produkcję za nieco przereklamowaną. Może dlatego, że szukam w serialach przede wszystkim treści intelektualnej, a nie doskonałości formalnej.

Jeszcze o Hell on Wheels: problem tego serialu stanowi to, że jest bardzo nierówny. Niektórych scen i fragmentów nie powstydziłoby się Deadwood, ale za chwilę historia przechodzi w zwykłe opowiadania o kowbojach, którzy strzelają się ze sobą gdzieś na Dzikim Zachodzie. Ja staram się patrzeć na ten serial przez pryzmat tych świetnych "momentów"(jak scena, w której "Szwed" oraz Pastor chowają na cmentarzu prostytutkę, a nastepnie "Szwed" zmawia za nią modlitwę,) oraz przez pryzmat świetnie naszkicowanych postaci "Szweda" i Bohanona, a nie przez całą resztę, która bywa nieco kiczowata. Może twórcy chcieli za wszelką cenę stworzyć coś, co będzie bardziej komercyjne niż "Deadwood", tj. strawne dla zwykłego widza, a jednocześnie głębokie... w każdym razie, nie do końca im się to powiodło. Mimo to cenię ten serial.

użytkownik usunięty

oczywiscie wg ciebie, bo kto widział lepsze ten wie że ten serial jest tylko i wylacznie dobry jako on sam, ale nie lepszy, aktorstwo przecietne wrecz sam cullen jets glupkowaty do bólu, sympatyczny ale to wszytko jest bardzo proste i kazdy kto mysli ze jest tu jakas głębia poporstu ma mózg zanużony głeboko w szambie i wydaje mu się że to głebiny lol

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

widzę, że humorek coś nie dopisuje

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

wiesz co zrobiłem z ostatnim typem, który mi groził?

użytkownik usunięty

w każdym razie, więcej tego nie powtórzył

użytkownik usunięty

pamiętaj, że nie ma czegoś takiego, jak "My". Stado ci nie pomoże. Jeśli próbujesz mi zagrażać, w pewnym momencie zostajemy tylko Ja i ty.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ragnardead

nie bądź taki bajobongo

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9

akurat fanem BB nie jestem, ale nie kumam porównania westernowej historii do wspólczesnych producentów mety...wtf?

użytkownik usunięty
kaczorror

Twórca BB sam mówił o tym serialu, że jest to "współczesny western", elo. Poza tym, nie widzę nic dziwnego w zestawianiu ze sobą seriali, których akcja dzieje się w różnych epokach. O wiele bardziej nietrafione może być porównywanie serriali, które dzieją się w tym samych czsaach, np. "Hell on Wheels:" ma o wiele wiecej wspólnego z Breaking Bad, niż na przykład z "Deadwood", które jest typowym serialem dramatycznym, mimo że "akcja" dzieje się na tzw. Dzikim Zachodzie, ergo nie byłoby tutaj żadnej płaszczyzny porównania.

ocenił(a) serial na 9

no dobra, ale HoW opowiada o budowie kolei, a nie np. o bimbrownikach, a BB typowo o produkcji dragsow, więc o czym ta rozmowa... niezależnie od epoki seriale nijak nie mają się do siebie

nie umiem się wmyśleć bo nie qrna wiem co to znaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones